Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Victory through Values

Kommande matcher
MARS 2019
 
26
19:30
tis
19:30    
J17, Timrå Sporthall
J17 » 
Timrå IBC Utv - Sundsvall FBC U HJ17
  -      
27
20:00
ons
20:00    
J17, Matfors Sporthall
J17 » 
Vattjoms IK Herr - Sundsvall FBC U HJ17
  -      
30
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Timrå IBC P09 Svart  -      
30
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst  -      
30
10:00
lör
10:00    
F06/07, Minervahallen - Ånge
 
F06/07 » 
Ånge - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P07, Husum
P07 » 
Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall GBK P04
  -      
30
12:00
lör
12:00    
Innebandylek Skvadern Väst (City), Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC Ungdom Öst P12 - Sundsvall FBC Ungdom Väst P12  -      
30
12:00
lör
12:00    
P07, Husum
P07 » 
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
IBK Härnösand P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
30
12:30
lör
12:30    
J17, Sundsvalls Sporthall-A
J17 » 
Sundsvall FBC HJ17 - Gävle GIK
  -      
30
12:30
lör
12:30    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - FBC Nordic P04/05  -      
30
13:30
lör
13:30    
P07, Husum
P07 » 
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
30
14:30
lör
14:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - IBK Härnösand P02/03  -      
30
15:00
lör
15:00    
F06/07, Skönsbergshallen
F06/07 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Moälven F06
  -      
30
15:45
lör
15:45    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Timrå IBC P09 Röd  -      
30
16:30
lör
16:30    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Sundsvalls IBF F03-04 Orange  -      
30
16:30
lör
16:30    
P06 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall City U P06 Svart  -      
30
18:00
lör
18:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall City IBC U P09 Orange - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
31
08:00
sön
08:00    
P11 Öst , Intresseanmälan
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
31
08:00
sön
08:00    
P11 Öst , Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom Svart  -      
31
09:40
sön
09:40    
F03, Skyttis Arena
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Jäbo IK F04
  -      
31
10:30
sön
10:30    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09
  -      
31
11:15
sön
11:15    
F04/05 Väst, Örnsköldsviks sporthall
Örnsköldsvik F04 - Sundsvall FBC Ungdom  -      
31
11:30
sön
11:30    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - FBC Nordic Sundsvall 05  -      
31
11:45
sön
11:45    
P11 Öst , Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom Vit  -      
31
12:00
sön
12:00    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
  -      
31
12:30
sön
12:30    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Klockarbergets BK P03/04 Vit
  -      
31
13:00
sön
13:00    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvalls IBF F05/06 Haga - Sundsvall FBC U F06/07
  -      
31
13:00
sön
13:00    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - IBK Runsten P02  -      
31
14:00
sön
14:00    
J17, Sundsvalls Sporthall-A
J17 » 
Sundsvall FBC HJ17 - IBF Falun Ungdom 01-02
  -      
31
14:15
sön
14:15    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
Moälvens IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
  -      
31
14:30
sön
14:30    
F03, Örnsköldsviks Sporthall
F03 » 
Örnsköldsvik IBK F04 - Sundsvall FBC U F03
  -      
31
16:00
sön
16:00    
P05 Väst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Väst - Klockarbergets BK P05  -      
31
17:00
sön
17:00    
F04/05, Sundsvall Sporthall A-hallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Klockarberget BK F04
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MARS 2019
 
24
18:30
sön
18:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Timrå IBC P04 Svart11  -  1  
24
16:30
sön
16:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
24
15:00
sön
15:00    
P05 Väst, Landgrenshallen (Plan A)
IBK Härnösand 05 - Sundsvall FBC U P05 Väst1  -  2  
24
13:20
sön
13:20    
P10 Väst, Sundsvall Sporthall A-hallen
 
- Sundsvall FBC p10 lag svart  -      
24
13:20
sön
13:20    
P10 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
Vattjom P10 Röd - Sundsvall FBC Ungdom Svart  -      
24
12:00
sön
12:00    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
  -      
24
11:30
sön
11:30    
P05 Öst, Njurundahallen
Klockarbergets BK P03/04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart2  -  10
24
10:30
sön
10:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 Väst, Sundsvall Sporthall A-hallen
 
- Sundsvall FBC p10 väst lag vit  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
Timrå IBC P10 Svart - Sundsvall FBC Ungdom  -      

  Fler spelade matcher >>