Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Victory through Values
P07

Matcher
OKTOBER 2018
 
14
11:00
sön
11:00    
Vibacke
 
Sundsvall FBC Ungdom - P08  -      
 
21
10:15
sön
10:15    
Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P07 Vit - Vattjoms IK P-07  -      
21
12:30
sön
12:30    
Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall City IBC U P07   -      
21
14:00
sön
14:00    
Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall GBK P07  -      
21
14:45
sön
14:45    
Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P07 Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08  -      
 
28
09:45
sön
09:45    
Husum
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Vit  -      
28
11:15
sön
11:15    
Husum
Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
28
12:45
sön
12:45    
Husum
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
NOVEMBER 2018
 
11
09:45
sön
09:45    
Bollsta
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
11
09:45
sön
09:45    
Bollstahallen
Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
11
11:15
sön
11:15    
Bollstahallen
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
11
12:45
sön
12:45    
Bollstahallen
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
 
24
09:45
lör
09:45    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - Moälvens IBK P07  -      
24
09:45
lör
09:45    
Landgrenshallen, Härnösand
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
24
12:00
lör
12:00    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - Örnsköldsvik IBK P07   -      
24
15:00
lör
15:00    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - Nätra IBK P07-08  -      
24
17:15
lör
17:15    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit  -      
DECEMBER 2018
 
01
13:00
lör
13:00    
Skönsbergshallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
01
14:00
lör
14:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Örnsköldsvik IBK P07   -      
01
15:30
lör
15:30    
Skönsbergshallen
Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P07 Vit  -      
 
16
08:15
sön
08:15    
Sundsvall Sporthall B-hallen
 
Sundsvall FBC Ungdom -   -      
16
09:00
sön
09:00    
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall GBK P07  -      
16
12:45
sön
12:45    
Sundsvalls Sporthall B-hall
Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
16
13:30
sön
13:30    
Sundsvalls Sporthall B-hall
Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
16
15:00
sön
15:00    
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P07 Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08  -      
16
15:45
sön
15:45    
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P07 Svart - IBK Härnösand P07   -      
JANUARI 2019
 
13
09:00
sön
09:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Timrå IBC P07   -      
13
10:30
sön
10:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Timrå IBC P07   -      
13
14:15
sön
14:15    
Skönsbergshallen
Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
13
16:30
sön
16:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - FBC Lo P07-08  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P07 Svart - Moälvens IBK P07  -      
27
11:30
sön
11:30    
Sundsvalls Sporthall-A
IBK Härnösand P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
27
18:15
sön
18:15    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
FEBRUARI 2019
 
03
10:15
sön
10:15    
Fränsta Sporthall
Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
03
11:00
sön
11:00    
Fränsta Sporthall
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
03
13:15
sön
13:15    
Fränsta Sporthall
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
03
14:00
sön
14:00    
Fränsta Sporthall
Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
03
16:15
sön
16:15    
Fränsta Sporthall
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
 
23
09:45
lör
09:45    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - Nätra IBK P07-08  -      
23
12:00
lör
12:00    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit  -      
23
13:30
lör
13:30    
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P07 Svart - FBC Lo P07-08  -      
MARS 2019
 
16
15:00
lör
15:00    
Köpmanholmens Sporthall
Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
16
16:30
lör
16:30    
Köpmanholmens Sporthall
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
16
18:00
lör
18:00    
Köpmanholmens Sporthall
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
 
24
09:00
sön
09:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Vattjoms IK P-07  -      
24
09:45
sön
09:45    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall City IBC U P07   -      
24
10:30
sön
10:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit  -      
24
12:00
sön
12:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit  -      
24
16:30
sön
16:30    
Skönsbergshallen
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
 
30
10:30
lör
10:30    
Husum
Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
30
12:00
lör
12:00    
Husum
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart  -      
30
13:30
lör
13:30    
Husum
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart  -