Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Victory through Values
P05 Öst

Matcher
OKTOBER 2018
 
06
09:20
lör
09:20    
Njurundahallen
Sundsvall FBC Ungdom P05 Öst - FBC Nordic P05 Blå  -      
06
14:10
lör
14:10    
Njurundahallen
Sundsvall FBC Ungdom P05 Öst - Vattjoms IK P05  -      
06
17:40
lör
17:40    
Njurundahallen
Sundsvall FBC Ungdom P05 Öst - Sundsvall GBK P05  -      
 
13
16:30
lör
16:30    
Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Moälvens IBK P054  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Sundsvall FBC U P04 Röd4  -  3  
 
19
18:30
fre
18:30    
Timrå Sporthall
Timrå IBC P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart9  -  0  
 
26
19:30
fre
19:30    
Njurundahallen
Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  6  
27
11:30
lör
11:30    
Skyttis Arena
Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart1  -  10
27
14:30
lör
14:30    
Köpmanholmens Sporthall
Nätra IBK P04 P03-04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  4  
NOVEMBER 2018
 
10
15:00
lör
15:00    
Bollstahallen
FBC Lo P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart7  -  2  
11
10:00
sön
10:00    
Öbacka SC
IBK Härnösand P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  2  
11
16:00
sön
16:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit7  -  2  
 
17
17:30
lör
17:30    
Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P05 Väst10  -  1  
18
15:30
sön
15:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Jemtland Innebandy P04/056  -  3  
 
24
14:00
lör
14:00    
Vibacke Alnö Sundsvall
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Gullänget-Kroksta IBS P-054  -  6  
25
19:00
sön
19:00    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Sundsvall GBK P045  -  4  
DECEMBER 2018
 
01
12:00
lör
12:00    
Hagahallen
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit6  -  10
02
10:30
sön
10:30    
Köpmanholmens Sporthall
Moälvens IBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  5  
02
16:00
sön
16:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Vattjoms IK 054  -  4  
 
08
18:30
lör
18:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall GBK P056  -  0  
 
15
11:00
lör
11:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Klockarbergets BK P03/04 Vit1  -  7  
15
12:30
lör
12:30    
Fyrvallahallen
Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit4  -  6  
15
14:30
lör
14:30    
Fyrvallahallen
Moälvens IBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit0  -  6  
 
21
17:15
fre
17:15    
Hagahallen
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  7  
22
11:30
lör
11:30    
Skönsbergshallen
FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit3  -  9  
JANUARI 2019
 
13
14:30
sön
14:30    
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  1  
 
19
11:30
lör
11:30    
Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Moälvens IBK P043  -  2  
19
17:30
lör
17:30    
Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Jemtland Innebandy P04/0510  -  3  
20
11:00
sön
11:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Timrå IBC P04 Röd B1  -  5  
 
27
11:30
sön
11:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Klockarbergets BK P057  -  1  
FEBRUARI 2019
 
02
11:00
lör
11:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Moälvens IBK P043  -  3  
03
14:00
sön
14:00    
Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - FBC Lo P044  -  3  
03
20:00
sön
20:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  7  
 
09
18:30
lör
18:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall GBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  5  
 
17
13:30
sön
13:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - FBC Nordic P04/055  -  5  
 
23
14:00
lör
14:00    
Östersunds sporthall
Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  6  
24
11:00
sön
11:00    
Matfors Sporthall
Vattjoms IK 05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  7  
MARS 2019
 
16
11:00
lör
11:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Nätra IBK P04 P03-048  -  6  
16
13:30
lör
13:30    
Vibacke Alnö Sundsvall
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit3  -  11
 
18
18:45
mån
18:45    
Höglunda
Sundsvall GBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit4  -  9  
22
18:45
fre
18:45    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - IBK Härnösand P044  -  6  
23
10:30
lör
10:30    
Nolaskolan
Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit5  -  3  
23
13:30
lör
13:30    
Nolaskolan
Moälvens IBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit3  -  13
24
11:30
sön
11:30    
Njurundahallen
Klockarbergets BK P03/04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart2  -  10
 
30
12:30
lör
12:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - FBC Nordic P04/05  -      
31
11:30
sön
11:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - FBC Nordic Sundsvall 05  -      
APRIL 2019
 
03
19:30
ons
19:30    
Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P04 Röd  -