SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Victory through Values
P08

Matcher
OKTOBER 2020
 
10
18:30
lör
18:30    
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P07 8  -  4  
11
12:00
sön
12:00    
Njurundahallen
Klockarbergets BK P06 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit1  -  13
11
15:45
sön
15:45    
Landgrenshallen (Plan A)
IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
 
16
19:45
fre
19:45    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Sundsvall GBK P077  -  2  
17
16:30
lör
16:30    
Höglunda
Sundsvall GBK P08 Röd - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
17
18:00
lör
18:00    
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Vattjoms IK P08 Svart13  -  2  
18
sön
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Örnsköldsvik IBK P079  -  6  
18
13:30
sön
13:30    
Höglunda
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Örnsköldsvik IBK P079  -  6  
 
24
lör
00:00    
Övriga platser
Sundsvall FBC U P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit5  -  4  
24
14:00
lör
14:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Moälvens IBK P089  -  3  
25
sön
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P-07  -      
25
11:30
sön
11:30    
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P-078  -  3  
25
13:15
sön
13:15    
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit5  -  4  
NOVEMBER 2020
 
07
13:00
lör
13:00    
Bollstahallen
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit8  -  3  
08
11:00
sön
11:00    
Höglunda
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall GBK P0811  -  2  
08
17:30
sön
17:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Timrå IBC P0810  -  2  
 
14
11:00
lör
11:00    
Öbacka SC
IBK Härnösand P06-07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit7  -  2  
14
11:30
lör
11:30    
Matfors Sporthall
Vattjoms IK P08 Röd - Sundsvall FBC U P08 Svart1  -  8  
15
17:30
sön
17:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå14  -  1  
 
21
lör
00:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
21
15:00
lör
15:00    
Höglunda
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
 
28
14:30
lör
14:30    
Öbacka SC
IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
29
sön
00:00    
Övriga platser
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
29
11:00
sön
11:00    
Höglandshallen Örnsköldsvik
Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
29
14:00
sön
14:00    
Höglandshallen Örnsköldsvik
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
DECEMBER 2020
 
05
11:00
lör
11:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Timrå IBC P08  -      
06
11:00
sön
11:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall GBK P08 Röd - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
06
11:30
sön
11:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Fränsta IK P06-08 Blå  -      
 
12
lör
00:00    
Timrå Sporthall
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
12
lör
00:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst  -      
12
10:30
lör
10:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst  -      
12
14:30
lör
14:30    
Timrå Sporthall
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
13
sön
00:00    
Övriga platser
Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
13
11:00
sön
11:00    
Höglunda
Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
 
19
16:00
lör
16:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Sundsvall City IBC U P07  -      
19
18:00
lör
18:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Klockarbergets BK P-07/08   -      
20
13:30
sön
13:30    
Matfors Sporthall
Vattjoms IK P08 Röd - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
JANUARI 2021
 
09
12:00
lör
12:00    
Nolaskolan
Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
09
13:00
lör
13:00    
Bollstahallen
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
10
12:00
sön
12:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall GBK P07  -      
 
16
15:00
lör
15:00    
Höglunda
Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
17
sön
00:00    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Vakant 1  -      
17
13:30
sön
13:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - IBK Härnösand P08  -      
 
22
19:45
fre
19:45    
Hagahallen
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
23
14:30
lör
14:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - FBC Lo P07-08  -      
23
18:00
lör
18:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall GBK P08 Röd  -      
24
13:00
sön
13:00    
Matfors Sporthall
Vattjoms IK P08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
 
30
lör
00:00    
Matfors Sporthall
Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
30
13:30
lör
13:30    
Matfors Sporthall
Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
31
sön
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Sundsvall FBC U P07   -      
31
sön
00:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Jäbo IK P08  -      
31
15:00
sön
15:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Jäbo IK P08  -      
31
17:30
sön
17:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Sundsvall FBC U P07   -      
FEBRUARI 2021
 
06
10:30
lör
10:30    
Timrå Sporthall
Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
06
18:00
lör
18:00    
Höglunda
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
 
13
lör
00:00    
Skyttis Arena
G/K IBS P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
13
10:30
lör
10:30    
Höglandshallen Örnsköldsvik
Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
13
15:00
lör
15:00    
Köpmanholmens Sporthall
G/K IBS P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
14
11:30
sön
11:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Vattjoms IK P08 Röd  -      
14
15:30
sön
15:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - IBK Härnösand P06-07  -      
 
19
19:00
fre
19:00    
Höglunda
Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
20
lör
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - G/K IBS P08   -      
20
lör
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - G/K IBS P08   -      
21
sön
00:00    
Övriga platser
Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
21
14:30
sön
14:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Sundsvall GBK P073  -  7  
 
27
lör
00:00    
Skyttis Arena
Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
27
10:30
lör
10:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå  -      
27
12:00
lör
12:00    
Köpmanholmens Sporthall
Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
27
13:30
lör
13:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst  -      
27
15:00
lör
15:00    
Köpmanholmens Sporthall
Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
28
13:00
sön
13:00    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - IBK Härnösand P08  -      
28
13:30
sön
13:30    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P08 Röd  -      
MARS 2021
 
05
19:45
fre
19:45    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - Sundsvall GBK P08 Röd  -      
06
09:30
lör
09:30    
Timrå Sporthall
Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
07
12:00
sön
12:00    
Fränsta Sporthall
Fränsta IK P06-08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
 
20
lör
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart  -      
20
10:30
lör
10:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart  -      
20
12:30
lör
12:30    
Hagahallen
Sundsvall FBC U P08 Svart - FBC Lo P07-08  -      
21
sön
00:00    
Övriga platser
Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
21
sön
00:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Timrå IBC P07   -      
21
10:30
sön
10:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
21
12:00
sön
12:00    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Timrå IBC P07   -      
 
27
12:30
lör
12:30    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
27
16:00
lör
16:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit - Moälvens IBK P07  -      
28
16:00
sön
16:00    
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit  -      
28
16:30
sön
16:30    
Njurundahallen
Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall FBC U P08 Svart  -      
28
18:00
sön
18:00    
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P08 Röd  -