Kval till SSL 29/3, 16:00: Sundsvall FBC - Visby IBK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P09 Väst
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Victory through Values
P09 Väst
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar Division 1 B
2023/24: Pantamera Pojkar Division 2 A
2023/24: Pojkar 16 GUD (07-08)
2022/23: Pantamera Pojkar Division 1 B
2022/23: Pantamera Pojkar Division 2 A
2022/23: Pantamera Pojkar Division 2 B
2022/23: Pantamera Pojkar Division 3 A
2021/22: Pantamera Pojkar Division 3 A
2021/22: Pantamera Pojkar Division 3 B
2021/22: Pantamera Pojkar Division 6A Syd
2020/21: Pantamera Pojkar Division 5 B
2020/21: Pantamera Pojkar Division 5 C
2020/21: Pantamera Pojkar Division 5 D
2020/21: Pantamera Pojkar Division 6A
OKTOBER 2023
01
14:30
sön
14:30
Paradishallen
IBF Borlänge -
Sundsvall FBC Ungdom
3 - 7
08
12:30
sön
12:30
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Gävle GIK
-
15
14:15
sön
14:15
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P09
- Jemtland Innebandy P10
4 - 4
15
15:30
sön
15:30
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Samuelsdals IF/Hälsinggårdens AIK
7 - 5
21
10:00
lör
10:00
Höglandshallen Örnsköldsvik
G/K IBS P08 -
Sundsvall FBC U P09
5 - 4
21
13:30
lör
13:30
Höglandshallen Örnsköldsvik
Moälvens IBK P09 -
Sundsvall FBC U P09
8 - 6
22
19:30
sön
19:30
Höglunda
Sundsvall FBC U P09
- Sundsvall City IBC P07-08 Vit
6 - 5
NOVEMBER 2023
05
12:30
sön
12:30
Lugnet D
IBF Falun Utveckling -
Sundsvall FBC Ungdom
6 - 5
12
15:30
sön
15:30
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Valbo AIF
15 - 5
12
16:15
sön
16:15
Höglunda
Sundsvall City IBC P07-08/GBK P07 -
Sundsvall FBC U P09
5 - 11
19
13:30
sön
13:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom
- Sandvikens AIK
7 - 6
25
12:30
lör
12:30
Skönsbergshallen
Vattjoms IK P08 -
Sundsvall FBC U P09
3 - 4
DECEMBER 2023
02
11:15
lör
11:15
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P09
- Husums IBK PF09
10 - 4
03
13:30
sön
13:30
Baldershallen 5
Sundsvall FBC Ungdom
- IBK Runsten
3 - 6
10
10:30
sön
10:30
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P09
- Timrå IBC P09
5 - 1
16
14:15
lör
14:15
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P09
- Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
15 - 0
JANUARI 2024
13
15:15
lör
15:15
Höglunda
Sundsvall City IBC P07-08 Vit -
Sundsvall FBC U P09
6 - 7
14
12:30
sön
12:30
Baldershallen 5
Sundsvall FBC Ungdom
- IBF Borlänge
10 - 8
21
11:15
sön
11:15
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P09
- G/K IBS P08
2 - 5
27
15:15
lör
15:15
Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P09
- Vattjoms IK P08
7 - 3
27
15:45
lör
15:45
Haraldsbo Sporthall
Samuelsdals IF/Hälsinggårdens AIK -
Sundsvall FBC Ungdom
5 - 9
FEBRUARI 2024
04
14:15
sön
14:15
Baldershallen 4
Sundsvall FBC U P09
- Sundsvall City IBC P07-08/GBK P07
6 - 3
18
14:30
sön
14:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom
- IBF Falun Utveckling
2 - 4
21
17:30
ons
17:30
Nynäshallen
Gävle GIK -
Sundsvall FBC Ungdom
-
24
10:00
lör
10:00
Torvalla
Jemtland Innebandy -
Sundsvall FBC Ungdom
-
MARS 2024
02
11:15
lör
11:15
Husum
Husums IBK PF09 -
Sundsvall FBC U P09
4 - 11
09
15:30
lör
15:30
Arena Jernvallen
Sandvikens AIK -
Sundsvall FBC Ungdom
2 - 10
10
13:00
sön
13:00
Novahallen - Gavlehov
IBK Runsten -
Sundsvall FBC Ungdom
7 - 7
13
19:30
ons
19:30
Timrå Sporthall
Timrå IBC P09 -
Sundsvall FBC U P09
4 - 8
22
16:15
fre
16:15
Hagahallen
Sundsvall FBC U P10 Väst Svart -
Sundsvall FBC U P09
1 - 9
24
12:00
sön
12:00
Hagahallen
Sundsvall FBC U P09
- Moälvens IBK P09
5 - 10
APRIL 2024
17
18:00
ons
18:00
Timrå sporthall
Timrå IBC -
Sundsvall FBC Ungdom
-