Kval till SSL 29/3, 16:00: Sundsvall FBC - Visby IBK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F08/09
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Victory through Values
F08/09
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Gästbok
Intresseanmälan
Övrig Info
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Gästbok
Intresseanmälan
Övrig Info
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Flickor Division 1A
2023/24: Pantamera Flickor Division 1B
2022/23: Pantamera Flickor Division 2A
2022/23: Pantamera Flickor Division 2B
2022/23: Träningsmatcher
2022/23: Umeå Floorbal Festival
2021/22: En Himla Bra Cup
2021/22: Pantamera Flickor Division 3B
2021/22: Pantamera Flickor Division 4A
2020/21: Pantamera Flickor Division 5A
2020/21: Pantamera Flickor Division 5B
2020/21: Träningsmatch
2019/20: En himla bra Cup
2019/20: Pantamera Flickor Division 6A
2019/20: Paradiscupen
2018/19: Pantamera Flickor Division 6B
2018/19: Paradiscupen
2018/19: Sammandrag 2 Timrå Lag Svart
2018/19: Sammandrag 2 Timrå Lag Vit
2018/19: Sammandrag Timrå Lag Röd
2018/19: Sammandrag Timrå Lag Svart
2018/19: Sammandrag Timrå Lag Vit
OKTOBER 2023
15
11:30
sön
11:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC U F08/09
- Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm
5 - 2
21
10:30
lör
10:30
Hagahallen
Sundsvall FBC U F08/09
- Örnsköldsvik IBK F08/Örnsköldsviks IBF
2 - 2
21
14:00
lör
14:00
Hagahallen
Sundsvall FBC U F08/09
- G/K IBS F08/Nätra F07-09 1
1 - 12
29
12:00
sön
12:00
Höglunda
Sundsvalls IBF F08-09 -
Sundsvall FBC U F08/09
9 - 2
NOVEMBER 2023
26
10:30
sön
10:30
Örnsköldsviks Sporthall
Örnsköldsvik IBK F08/Örnsköldsviks IBF -
Sundsvall FBC U F08/09
7 - 4
26
14:30
sön
14:30
Örnsköldsviks Sporthall
Moälvens IBK F07-08 -
Sundsvall FBC U F08/09
6 - 0
DECEMBER 2023
09
15:30
lör
15:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC U F08/09
- Moälvens IBK F09
1 - 2
16
17:00
lör
17:00
Hagahallen
Sundsvalls IBF F09-10 Haga -
Sundsvall FBC U F08/09
3 - 2
JANUARI 2024
13
13:30
lör
13:30
Höglunda
Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm -
Sundsvall FBC U F08/09
3 - 1
27
14:30
lör
14:30
Hagahallen
Sundsvall FBC U F08/09
- Sundsvalls IBF F08-09
1 - 4
28
15:00
sön
15:00
Baldershallen 5
Sundsvall FBC Ungdom
- Örnsköldsvik IBK F09/Örnsköldsviks IBF
-
FEBRUARI 2024
04
10:30
sön
10:30
Hagahallen
Sundsvall FBC U F08/09
- Moälvens IBK F07-08
2 - 9
MARS 2024
17
10:30
sön
10:30
Skyttis Arena
Örnsköldsvik IBK F09/Örnsköldsviks IBF -
Sundsvall FBC U F08/09
9 - 2
17
14:30
sön
14:30
Skyttis Arena
G/K IBS F08/Nätra F07-09 1 -
Sundsvall FBC U F08/09
14 - 0
23
12:30
lör
12:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC U F08/09
- Sundsvalls IBF F09-10 Haga
1 - 3
APRIL 2024
02
19:00
tis
19:00
Örnsköldsviks Sporthall
Moälvens IBK F09 -
Sundsvall FBC U F08/09
-