Kval till SSL 29/3, 16:00: Sundsvall FBC - Visby IBK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P13 Öst
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Victory through Values
P13 Öst
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Betalningsinformation
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Betalningsinformation
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar Division 6
2023/24: Pantamera Pojkar Division 7 Syd
OKTOBER 2023
22
09:30
sön
09:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
S-vall FBC U P13 Öst
- Fränsta IK FP13-14
-
22
11:00
sön
11:00
Baldershallen 5
S-vall FBC U P12 Väst 2 -
S-vall FBC U P12-13 Öst
-
22
12:30
sön
12:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
Timrå IBC P13 Röd -
S-vall FBC U P13 Öst
-
22
15:00
sön
15:00
Baldershallen 5
S-vall FBC U P12-13 Öst
- S-vall FBC U P13 Väst 1
-
28
14:15
lör
14:15
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall City IBC U P13 orange -
S-vall FBC U P13 Öst
-
28
15:00
lör
15:00
Baldershallen 5
S-vall FBC U P12-13 Öst
- Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd
-
28
17:00
lör
17:00
Baldershallen 5
S-vall FBC U P13 Väst 1 -
S-vall FBC U P12-13 Öst
-
28
17:15
lör
17:15
Landgrenshallen (Plan A)
S-vall FBC U P13 Öst
- S-vall GBK P13-14 Svart
-
NOVEMBER 2023
11
09:00
lör
09:00
Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P12 Väst 2 -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
11
13:00
lör
13:00
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- G/K IBS P11 Vit
-
18
09:00
lör
09:00
Sundsvalls Sporthall B-hall
S-vall FBC U P13 Väst 4 -
S-vall FBC U P13 Öst
-
18
12:45
lör
12:45
Sundsvalls Sporthall B-hall
S-vall FBC U P13 Öst
- Timrå IBC P13 Röd
-
19
08:45
sön
08:45
Sundsvalls Sporthall B-hall
Klockarberget P11-12 -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
19
11:30
sön
11:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- IBK Härnösand P12
-
26
09:00
sön
09:00
Husum
Örnsköldsvik IBK P11 Röd -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
26
12:00
sön
12:00
Husum
Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
26
12:45
sön
12:45
Timrå Sporthall
Timrå IBC P12 -
S-vall FBC U P13 Öst
-
26
15:00
sön
15:00
Timrå Sporthall
Sundsvall City IBC U P13 orange -
S-vall FBC U P13 Öst
-
26
15:00
sön
15:00
Husum
G/K IBS P11 Vit -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
DECEMBER 2023
02
11:00
lör
11:00
Fränsta Sporthall
IBK Härnösand P13 -
S-vall FBC U P13 Öst
-
02
13:15
lör
13:15
Fränsta Sporthall
Sundsvall City IBC U P13 orange -
S-vall FBC U P13 Öst
-
03
10:00
sön
10:00
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- SKB Sundsvall IF P12
-
03
15:00
sön
15:00
Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- Klockarberget P11-12
-
09
09:30
lör
09:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
KBK P13-14 -
S-vall FBC U P13 Öst
-
09
14:45
lör
14:45
Sundsvall Sporthall B-hallen
S-vall FBC U P13 Öst
- S-vall FBC U P13 Väst 4
-
17
09:55
sön
09:55
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P13 Väst 2 -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
17
16:20
sön
16:20
Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- Örnsköldsvik IBK P11 Röd
-
JANUARI 2024
04
10:00
tor
10:00
Övriga platser
Sundsvall FBC Ungdom P13 Öst Lag1
- Storvreta cup
-
04
10:00
tor
10:00
Övriga platser
Sundsvall FBC Ungdom P13 Öst Lag2
- Storvreta cup
-
13
13:30
lör
13:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
Fränsta IK FP13-14 -
S-vall FBC U P13 Öst
-
13
16:30
lör
16:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
S-vall FBC U P13 Öst
- Timrå IBC P13 Röd
-
27
14:15
lör
14:15
Sundsvalls Sporthall B-hall
S-vall FBC U P13 Öst
- Sundsvall City IBC U P13 svart
-
27
17:15
lör
17:15
Sundsvalls Sporthall B-hall
S-vall GBK P13-14 Svart -
S-vall FBC U P13 Öst
-
28
09:00
sön
09:00
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- Sundsvall FBC U P13 Väst 2
-
28
13:00
sön
13:00
Sundsvalls Sporthall B-hall
IBK Härnösand P12 -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
FEBRUARI 2024
04
09:00
sön
09:00
Baldershallen 5
S-vall FBC U P13 Öst
- S-vall FBC U P13 Väst 4
-
04
12:45
sön
12:45
Baldershallen 5
Timrå IBC P13 Röd -
S-vall FBC U P13 Öst
-
18
11:00
sön
11:00
Fränsta sporthall
S-vall FBC U P13 Öst
- IBK Härnösand P13
-
18
13:15
sön
13:15
Fränsta sporthall
S-vall FBC U P13 Öst
- Timrå IBC P13 Röd
-
24
12:45
lör
12:45
Timrå Sporthall
S-vall FBC U P13 Öst
- Timrå IBC P12
-
24
15:00
lör
15:00
Timrå Sporthall
S-vall FBC U P13 Öst
- Sundsvall City IBC U P13 Vit
-
25
10:30
sön
10:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
- Sundsvall City P13 Orange
-
25
13:30
sön
13:30
Sundsvalls Sporthall B-hall
SKB Sundsvall IF P12 -
Sundsvall FBC U P12-13 Öst
-
MARS 2024
17
10:15
sön
10:15
Landgrenshallen (Plan A)
S-vall FBC U P13 Öst
- KBK P13-14
-
17
12:30
sön
12:30
Landgrenshallen (Plan A)
S-vall FBC U P13 Öst
- S-vall FBC U P13 Väst 4
-
23
13:30
lör
13:30
Timrå Sporthall
S-vall FBC U P13 Öst
- S-vall FBC U P13 Väst 4
-
Föreningssponsorer