Kval till SSL 29/3, 16:00: Sundsvall FBC - Visby IBK
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Dam
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Sundsvall FBC Senior
Ungdom Flickor
Dam
F08/09
F10/11
F16
Ungdom Pojkar
J18
P07/08
P09 Väst
P10 Väst
P10 Öst
P12 Väst
P12 Öst
P13 Väst
P13 Öst
P14 Öst
P15 Öst
P16 ÖST
P16 Väst
U16
Innebandylek
Innebandylek Kovland
Innebandylek Väst
Sportbus
Victory through Values
Dam
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Betalningsinformation
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Betalningsinformation
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Damer Division 1 Mittsverige
2023/24: Damer Utveckling A
2022/23: Damer Division 1 Mittsverige
2022/23: Damer Utveckling A
2022/23: Damer Utveckling B
2022/23: DM Damer Gruppspel
2021/22: Damer Division 1 Mittsverige
2021/22: DM Gruppspel Damer
2021/22: Juniorallsvenskan B DJ18
2021/22: Scandic-cup
2020/21: Damer Division 1 Mittsverige
OKTOBER 2023
10
19:30
tis
19:30
Hagahallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Sundsvall IBF F07
-
15
18:00
sön
18:00
Skyttis Arena
Gullänget-Kroksta IBS -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
12 - 2
21
12:00
lör
12:00
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Klockarbergets BK/Sundsvalls IBF
1 - 6
28
12:00
lör
12:00
Östersunds sporthall
Jemtland Innebandy -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
5 - 1
29
13:00
sön
13:00
Örnsköldsviks Sporthall
Örnsköldsvik IBF DU23 -
Sundsvall FBC Ungdom
1 - 10
NOVEMBER 2023
11
16:00
lör
16:00
Krokomshallen
Krokoms IBK Damer -
Sundsvall FBC Ungdom
5 - 4
12
14:30
sön
14:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Timrå IBC Utveckling
3 - 6
19
12:30
sön
12:30
Skyttis Arena
Örnsköldsvik IBF -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
9 - 1
24
18:00
fre
18:00
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvalls IBF F08 -
Sundsvall FBC Ungdom
7 - 4
DECEMBER 2023
02
16:00
lör
16:00
Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom
- IFK Nyland
9 - 6
03
12:00
sön
12:00
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Örnsköldsvik IBK
2 - 8
05
20:00
tis
20:00
Hagahallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Timrå IBC FU
8 - 3
17
14:30
sön
14:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Timrå IBC
5 - 4
JANUARI 2024
13
14:30
lör
14:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom
- Örnsköldsvik IBF DU23/IBK
11 - 1
14
13:30
sön
13:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom
- FBC Lo Dam
10 - 2
21
13:30
sön
13:30
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Gullänget-Kroksta IBS
3 - 7
28
14:00
sön
14:00
Njurundahallen
Klockarbergets BK/Sundsvalls IBF -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
7 - 3
FEBRUARI 2024
04
12:00
sön
12:00
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Jemtland Innebandy
2 - 4
10
15:00
lör
15:00
Timrå Sporthall
Timrå IBC Utveckling -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2 - 1
11
15:30
sön
15:30
Hagahallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Krokoms IBK Damer
6 - 2
18
12:00
sön
12:00
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Örnsköldsvik IBF
1 - 11
20
18:45
tis
18:45
Hagahallen
Sundsvall FBC Ungdom
- Sundsvalls IBF F08
4 - 4
25
12:30
sön
12:30
Skyttis Arena
Örnsköldsvik IBK -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
2 - 1
MARS 2024
01
19:00
fre
19:00
Baldershallen 4
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
- Sundsvalls IBF Utveckling
-
02
14:00
lör
14:00
Bollstahallen
IFK Nyland -
Sundsvall FBC Ungdom
10 - 5
10
13:30
sön
13:30
Timrå Sporthall
Timrå IBC -
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam
12 - 1
17
15:00
sön
15:00
Timrå Sporthall
Timrå IBC FU -
Sundsvall FBC Ungdom
5 - 4
23
15:00
lör
15:00
Bollstahallen
FBC Lo Dam -
Sundsvall FBC Ungdom
3 - 11
Föreningssponsorer