Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Victory through Values

Kommande matcher
NOVEMBER 2018
 
16
18:30
fre
18:30    
J18, Skönsbergshallen
J18 » 
Sundsvall FBC Ungdom - RIG Umeå IBF
  -      
16
19:00
fre
19:00    
Hem, Timrå Sporthall
Hem » 
Timrå IBC - Sundsvall FBC
  -      
17
09:45
lör
09:45    
P08 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Timrå IBC P08   -      
17
10:30
lör
10:30    
P08 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Vattjoms IK P-08   -      
17
11:00
lör
11:00    
F04/05, Skönsbergshallen
 
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Brunflo FK F03-05
  -      
17
11:15
lör
11:15    
P08 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
17
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Hudik/Björkberg U  -      
17
12:45
lör
12:45    
P08 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart  -      
17
13:30
lör
13:30    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
13:30
lör
13:30    
P08 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P-08   -      
17
14:15
lör
14:15    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
17
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall GBK P08  -      
17
15:45
lör
15:45    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
16:00
lör
16:00    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Örnsköldsvik IBK F06
  -      
17
16:30
lör
16:30    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
17
17:30
lör
17:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Klockarbergets BK P03/04 Svart  -      
17
17:30
lör
17:30    
P05 Väst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P05 Väst  -      
17
17:30
lör
17:30    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P05 Väst  -      
18
sön
00:00    
F04/05 Väst, Övriga platser
Moälvens IBK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst  -      
18
10:00
sön
10:00    
F03, Höglandshallen Örnsköldsvik
F03 » 
Moälvens IBK F04 - Sundsvall FBC U F03
  -      
18
11:00
sön
11:00    
P04, Skyttis Arena
P04 » 
Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall FBC U P04 Röd
  -      
18
11:30
sön
11:30    
F04/05 Väst, Höglandshallen Örnsköldsvik
Jäbo IK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst  -      
18
11:30
sön
11:30    
P03 Nord, Köpmanholmens Sporthall
Nätra IBK Utvecklingslag - Sundsvall FBC U P03 Nord  -      
18
11:30
sön
11:30    
P06 Öst, Höglunda/ sporthallen
 
Sundsvall FBC Ungdom -   -      
18
11:30
sön
11:30    
P06 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P06 Öst - Vattjoms IK 05  -      
18
13:00
sön
13:00    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - Gävle GIK P03 Röd  -      
18
13:30
sön
13:30    
Hem, Musköten 1
Hem » 
IBF Dalen - Sundsvall FBC
  -      
18
14:30
sön
14:30    
F03, Höglandshallen Örnsköldsvik
F03 » 
Jäbo IK F04 - Sundsvall FBC U F03
  -      
18
14:30
sön
14:30    
F04/05 Väst, Nolaskolan
Moälvens IBK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst  -      
18
14:30
sön
14:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall City IBC U P02/03 - Sundsvall FBC U P04 Svart
  -      
18
15:00
sön
15:00    
J18, Balderhallen A
J18 » 
Gamla Stan IBK - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
18
15:30
sön
15:30    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Jemtland Innebandy P04/05  -      
18
16:00
sön
16:00    
J17, Sundsvalls Sporthall-A
J17 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Vattjoms IK Herr
  -      
18
16:30
sön
16:30    
P04, Köpmanholmens Sporthall
P04 » 
Nätra IBK P04 P03-04 - Sundsvall FBC U P04 Röd
  -      
18
18:00
sön
18:00    
P06 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall GBK P06 Röd  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
NOVEMBER 2018
 
11
18:00
sön
18:00    
Hem, Sundsvalls Sporthall-A
Hem » 
Sundsvall FBC - Sundsvalls IBF 2
5  -  5  
11
16:30
sön
16:30    
P04, Njurundahallen
P04 » 
Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall FBC U P04 Vit
5  -  5  
11
16:00
sön
16:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit
7  -  2  
11
16:00
sön
16:00    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit7  -  2  
11
14:00
sön
14:00    
F04/05, Nolaskolan
F04/05 » 
Moälvens IBK F04 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
11
12:45
sön
12:45    
P07, Bollstahallen
P07 » 
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
11
11:15
sön
11:15    
P07, Bollstahallen
P07 » 
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
11
11:00
sön
11:00    
F04/05, Nolaskolan
F04/05 » 
Örnsköldsvik IBK F04 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P05 Öst, Öbacka SC
IBK Härnösand P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  2  
11
09:45
sön
09:45    
P07, Bollstahallen
P07 » 
Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      

  Fler spelade matcher >>