Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Victory through Values

Styrelse
Styrelsen når du via mejl.

Ordförande Ulrika Södrin ordforande@sundsvallfbc.se
Sekreterare Susanne Myhre susanne.myhre@sundsvallfbc.se
Ledamot Eva Krigsman eva.krigsman@sundsvallfbc.se
Ledamot Helena Olsson helena.olsson@sundsvallfbc.se
Ledamot Jan Fechner jan.fechner@sundsvallfbc.se
Övriga ansvariga
Junioransvarig : Chris Olsson  junioransvarig@sundsvallfbc.se
Ungdomsansvarig: Mattias Holgerth ungdomsansvarig@sundsvallfbc.se 
iBIS-ansvarig: Micke Vågeteg ibis@sundsvallfbc.se





Ledare
Om du vill komma i kontakt med en ledare för något av våra lag så klickar du här. Du kan även klicka dig in på respektive lags hemsida för att hitta kontaktuppgifter till ledarna. 


Webmaster
För att komma i kontakt med webmaster för sidan mejlar du på webmaster@sundsvallfbc.se.
Post
Om du vill skicka post till oss så gör du det på:

Sundsvall FBC
c/o M. Nordell
Nybyggarvägen 16
864 31 Matfors