Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Victory through Values

Spelade matcher
MAJ 2019
 
12
16:00
sön
16:00    
P04, IFU E
 
P04 » 
Björklinge BK 03 - Sundsvall FBC Ungdom
7  -  6  
12
13:00
sön
13:00    
P04, IFU E
 
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - TPS Åbo 04
5  -  2  
11
16:00
lör
16:00    
P04, IFU E
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Björklinge BK 03
3  -  6  
11
10:30
lör
10:30    
P04, IFU E
P04 » 
Gävle 03 - Sundsvall FBC Ungdom
2  -  8  
10
19:30
fre
19:30    
P04, IFU E
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - TPS Åbo 04
5  -  2  
10
17:30
fre
17:30    
P04, IFU E
P04 » 
IK Sirius IBK 03/04 - Sundsvall FBC Ungdom
4  -  5  
 
05
17:00
sön
17:00    
P04, Idre Fjäll Arena
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IK Sirius IBK
0  -  3  
05
13:00
sön
13:00    
P04, Idre Fjäll Arena A
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Bele Barkarby IF IBF
3  -  0  
05
08:50
sön
08:50    
P04, Idre Fjäll A
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Västerhaninge IBK
3  -  1  
04
13:15
lör
13:15    
P04, Norethallen
P04 » 
Farsta IBK 1 - Sundsvall FBC Ungdom
3  -  9  
04
08:00
lör
08:00    
P04, Ishallen
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Bele Barkarby IF Vit
8  -  3  
03
18:30
fre
18:30    
P04, Idre Fjäll A
P04 » 
Karlstad - Sundsvall FBC Ungdom
0  -  7  
APRIL 2019
 
21
08:00
sön
08:00    
J20, Fortnox Arena B-hall
J20 » 
Ingarö IF - Sundsvall FBC Ungdom
4  -  6  
20
14:30
lör
14:30    
J20, Fortnox Arena Nivika hallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Växjö IBK Utveckling
1  -  3  
 
07
14:50
sön
14:50    
P06 Öst, Änglandaskolan
Lillån IBK - Sundsvall FBC Ungdom8  -  2  
07
12:40
sön
12:40    
P06 Öst, Idrottshuset 1
Sundsvall FBC Ungdom - Hertzöga Bk4  -  2  
07
11:20
sön
11:20    
P04, Mellringehallen
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Onyx IBS
1  -  3  
07
10:00
sön
10:00    
P06 Öst, Tegelbruket 1
 
Sundsvall FBC Ungdom - Örebro Sk Ungdom 17  -  1  
07
09:20
sön
09:20    
P04, Idrottshuset stora
 
P04 » 
Nykvarns IF - Sundsvall FBC Ungdom
1  -  4  
07
08:00
sön
08:00    
P06 Öst, Skogstorp
Sundsvall FBC Ungdom - Ik Huge 4  -  2  
06
20:00
lör
20:00    
P04, Idrottshallen Stora Hallen
P04 » 
GS/86 AIF - Sundsvall FBC Ungdom
2  -  6  
06
12:40
lör
12:40    
P06 Öst, Kumlahallen
Sundsvall FBC Ungdom - Ibk Lidköping 6  -  1  
06
10:00
lör
10:00    
P04, Birgittaskolan
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Salems IF Vit
3  -  1  
06
09:30
lör
09:30    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
06
09:20
lör
09:20    
P06 Öst, Tegelbruket 1
 
Bergs Ik Gul - Sundsvall FBC Ungdom1  -  5  
06
08:00
lör
08:00    
P04, Änglandaskolan
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Karlstad IBF
6  -  1  
05
19:50
fre
19:50    
P04, Idrottshuset Stora hallen
P04 » 
Täby FC Vit - Sundsvall FBC Ungdom
3  -  2  
05
17:10
fre
17:10    
P06 Öst, Skogstorp
 
Sundsvall FBC Ungdom - Bele Barkaby IF 24  -  0  
03
19:30
ons
19:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P04 Röd
1  -  7  
03
19:30
ons
19:30    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P04 Röd1  -  7  
MARS 2019
 
31
17:00
sön
17:00    
F04/05, Sundsvall Sporthall A-hallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Klockarberget BK F04
  -      
31
16:00
sön
16:00    
P05 Väst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Väst - Klockarbergets BK P053  -  2  
31
14:30
sön
14:30    
F03, Örnsköldsviks Sporthall
F03 » 
Örnsköldsvik IBK F04 - Sundsvall FBC U F03
4  -  2  
31
14:15
sön
14:15    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
Moälvens IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
  -      
31
14:00
sön
14:00    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - IBF Falun Ungdom 01-02
  -      
31
13:00
sön
13:00    
J20, Råstaparkhallen
J20 » 
AIK IBF - Sundsvall FBC Ungdom
8  -  6  
31
13:00
sön
13:00    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - IBK Runsten P0219  -  7  
31
12:30
sön
12:30    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Klockarbergets BK P03/04 Vit
12  -  3  
31
12:00
sön
12:00    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09
  -      
31
11:45
sön
11:45    
P11 Öst , Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom Vit  -      
31
11:30
sön
11:30    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - FBC Nordic Sundsvall 058  -  2  
31
11:15
sön
11:15    
F04/05 Väst, Örnsköldsviks sporthall
Örnsköldsvik F04 - Sundsvall FBC Ungdom  -      
31
10:30
sön
10:30    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09
  -      
31
09:40
sön
09:40    
F03, Skyttis Arena
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Jäbo IK F04
0  -  7  
31
08:00
sön
08:00    
P11 Öst , Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom Svart  -      
30
20:00
lör
20:00    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC Ungdom - Patrik United  -      
30
18:00
lör
18:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall City IBC U P09 Orange - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
30
16:30
lör
16:30    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Sundsvalls IBF F03-04 Orange1  -  3  
30
16:30
lör
16:30    
P06 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall City U P06 Svart4  -  5  
30
15:45
lör
15:45    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Timrå IBC P09 Röd  -      
30
15:00
lör
15:00    
F06/07, Skönsbergshallen
F06/07 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Moälven F06
  -      
30
14:30
lör
14:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - IBK Härnösand P02/038  -  5  
30
13:30
lör
13:30    
P07, Husum
P07 » 
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
30
12:30
lör
12:30    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - FBC Nordic P04/055  -  6  
30
12:00
lör
12:00    
Innebandylek Skvadern Väst (City), Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC Ungdom Öst P12 - Sundsvall FBC Ungdom Väst P12  -      
30
12:00
lör
12:00    
P07, Husum
P07 » 
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
IBK Härnösand P09 Röd - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
30
11:00
lör
11:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall GBK P04
5  -  3  
30
10:30
lör
10:30    
P07, Husum
P07 » 
Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P07, Husom
 
P07 » 
- Sundsvall FBC Ungdom mot öviks lag
  -      
30
10:00
lör
10:00    
F06/07, Minervahallen - Ånge
 
F06/07 » 
Ånge - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
30
10:00
lör
10:00    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvalls IBF F05/06 Haga - Sundsvall FBC U F06/07
3  -  1  
30
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Timrå IBC P09 Svart  -      
30
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst  -      
27
20:00
ons
20:00    
J18, Matfors Sporthall
J18 » 
Vattjoms IK Herr - Sundsvall FBC U HJ17
5  -  10
26
19:30
tis
19:30    
J18, Timrå Sporthall
J18 » 
Timrå IBC Utv - Sundsvall FBC U HJ17
4  -  18
 
24
18:30
sön
18:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Timrå IBC P04 Svart11  -  1  
24
16:30
sön
16:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
24
15:00
sön
15:00    
P05 Väst, Landgrenshallen (Plan A)
IBK Härnösand 05 - Sundsvall FBC U P05 Väst1  -  2  
24
13:20
sön
13:20    
P10 Väst, Sundsvall Sporthall A-hallen
 
- Sundsvall FBC p10 lag svart  -      
24
13:20
sön
13:20    
P10 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
Vattjom P10 Röd - Sundsvall FBC Ungdom Svart  -      
24
12:00
sön
12:00    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
  -      
24
11:30
sön
11:30    
P05 Öst, Njurundahallen
Klockarbergets BK P03/04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart2  -  10
24
10:30
sön
10:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 Väst, Sundsvall Sporthall A-hallen
 
- Sundsvall FBC p10 väst lag vit  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
Timrå IBC P10 Svart - Sundsvall FBC Ungdom  -      
24
09:45
sön
09:45    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall City IBC U P07
  -      
24
09:00
sön
09:00    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Vattjoms IK P-07
  -      
24
09:00
sön
09:00    
P10 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
23
17:00
lör
17:00    
J18, IFU Arena – Lundqvist EL
J18 » 
IK Sirius FBC/IBK - Sundsvall FBC HJ17
2  -  5  
23
14:30
lör
14:30    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Nätra IBK F03-048  -  0  
23
14:00
lör
14:00    
F03, Minervahallen
F03 » 
IBK Ånge - Sundsvall FBC U F03
2  -  7  
23
13:30
lör
13:30    
P04, Njurundahallen
P04 » 
Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
4  -  5  
23
13:30
lör
13:30    
P05 Öst, Nolaskolan
Moälvens IBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit3  -  13
23
13:00
lör
13:00    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC P03 Nord - Sandvikens AIK P03/048  -  9  
23
12:30
lör
12:30    
P06 Öst, Matfors Sporthall
Vattjoms IK 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst2  -  2  
23
12:00
lör
12:00    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - IBK Ånge PF07/08  -      
23
11:15
lör
11:15    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - G/K IBS P08 Vit  -      
23
11:00
lör
11:00    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Sundvall FBC U F04/05 Väst3  -  4  
23
11:00
lör
11:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P03
3  -  5  
23
10:30
lör
10:30    
P05 Öst, Nolaskolan
Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit5  -  3  
23
09:45
lör
09:45    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - G/K IBS P08 Vit  -      
23
09:00
lör
09:00    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Ånge PF07/08  -      
22
19:30
fre
19:30    
P04, Öbacka SC
P04 » 
IBK Härnösand P02/03 - Sundsvall FBC U P04 Vit
7  -  7  
22
18:45
fre
18:45    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - IBK Härnösand P044  -  6  
18
18:45
mån
18:45    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall GBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit4  -  9  
 
17
17:30
sön
17:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Sundsvall City IBC U P02/0317  -  4  
17
17:00
sön
17:00    
J18, Höglunda
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - Storvreta IBK HJ
8  -  6  
17
15:30
sön
15:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - IBK Härnösand P04
6  -  3  
17
14:30
sön
14:30    
P05 Väst, Matfors Sporthall
Sundsvall FBC U P05 Väst - Moälvens IBK P053  -  5  
17
13:30
sön
13:30    
Hem, Timrå Sporthall
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - Gamla Stan IBK/Kågedalens AIF
4  -  2  
17
13:30
sön
13:30    
F06/07, Sundsvalls Sporthall B-hall
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Timrå IBC F05-07 2
2  -  6  
17
13:00
sön
13:00    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Gamla Stan IBK
12  -  5  
17
12:30
sön
12:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Örnsköldsvik IBK P03
9  -  3  
17
11:30
sön
11:30    
F04/05 Väst, Skyttis Arena
Örnsköldsvik IBK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst2  -  3  
17
sön
00:00    
F04/05 Väst, Övriga platser
Örnsköldsvik IBK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst2  -  3  
17
sön
00:00    
P04, Skönsbergshallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Örnsköldsvik IBK P03
9  -  3  
16
18:00
lör
18:00    
P07, Köpmanholmens Sporthall
P07 » 
Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
16
18:00
lör
18:00    
P09 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - IBK Härnösand P09 Röd  -      
16
17:30
lör
17:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - Vattjoms IK P02
6  -  6  
16
17:15
lör
17:15    
P08 Öst, Njurunda sporthall
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Timrå IBC P08   -      
16
16:30
lör
16:30    
P07, Köpmanholmens Sporthall
P07 » 
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
16
16:30
lör
16:30    
P09 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall FBC P09 Väst Vit  -      
16
16:00
lör
16:00    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Moälvens IBK F044  -  2  
16
15:45
lör
15:45    
P08 Väst, Njurundahallen
Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
16
15:30
lör
15:30    
P04, Skönsbergshallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Jemtland Innebandy P04/05
14  -  2  
16
15:00
lör
15:00    
P07, Köpmanholmens Sporthall
P07 » 
Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
16
14:30
lör
14:30    
F03, Höglunda
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Sundsvalls IBF F03-04 Orange
0  -  5  
16
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Njurundahallen
Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart   -      
16
13:30
lör
13:30    
P05 Öst, Vibacke Alnö Sundsvall
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit3  -  11
16
13:30
lör
13:30    
P08 Väst, Njurundahallen
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P 08 Orange   -      
16
13:00
lör
13:00    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Timrå IBC
3  -  6  
16
12:45
lör
12:45    
F08/09, Timrå Sporthall
F08/09 » 
Sundsvall FBC U F08/09 - IBK Härnösand F07/08
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P08 Väst, Njurundahallen
Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
16
11:15
lör
11:15    
F08/09, Timrå Sporthall
F08/09 » 
Sundsvall FBC U F08/09 - FBC Lo F07/08
  -      
16
11:15
lör
11:15    
P08 Öst, Njurunda sporthall
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
16
11:15
lör
11:15    
P09 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC P09 Väst Vit - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
16
11:00
lör
11:00    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Nätra IBK P04 P03-048  -  6  
16
10:30
lör
10:30    
P06 Öst, Vibacke Alnö Sundsvall
Sundsvall FBC U P06 Öst - IBK Härnösand 0612  -  1  
16
10:30
lör
10:30    
P08 Väst, Njurundahallen
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
16
09:45
lör
09:45    
P08 Öst, Njurundahallen
Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
16
09:45
lör
09:45    
P09 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall City IBC U P09 Orange - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
16
09:15
lör
09:15    
P09 Öst, Landgrenshallen Härnösand
 
- Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst  -      
16
lör
00:00    
F04/05 Väst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Moälvens IBK F044  -  2  
16
lör
00:00    
P04, Skönsbergshallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Jemtland Innebandy P04/05
14  -  2  
16
lör
00:00    
P06 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - IBK Härnösand 0612  -  1  
15
19:00
fre
19:00    
J18, Skönsbergshallen
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Vattjoms IK P99-00
5  -  1  
12
18:30
tis
18:30    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - FBC Nordic P04/05
7  -  3  
 
10
14:00
sön
14:00    
Hem, Musköten 2
Hem » 
RIG Umeå IBF - Sundsvall FBC Ung
11  -  0  
10
13:00
sön
13:00    
Division 2, Alfta Sporthall
Alfta IBK - Sundsvall FBC Ungdom5  -  3  
10
13:00
sön
13:00    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - FBC Bollnäs P0219  -  5  
09
15:30
lör
15:30    
J18, Ljusne Idrottshall
J18 » 
Wallviks IK/Söderhamns IBF - Sundsvall FBC HJ17
3  -  13
09
15:30
lör
15:30    
J20, Bollnäs Sporthall A
J20 » 
FBC Bollnäs - Sundsvall FBC Ungdom
1  -  4  
 
03
13:00
sön
13:00    
Hem, Sundsvalls Sporthall-A
Hem » 
Sundsvall FBC - IBK Härnösand
5  -  6  
03
11:30
sön
11:30    
J18, Öbacka SC
J18 » 
IBK Härnösand Utv - Sundsvall FBC U HJ17
5  -  5  
02
14:00
lör
14:00    
J18, Arena Jernvallen
J18 » 
Sandvikens AIK HJ17 - Sundsvall FBC HJ17
4  -  11
02
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Håsta IBK6  -  6  
01
19:00
fre
19:00    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Timrå IBC Utv3  -  5  
FEBRUARI 2019
 
25
20:40
mån
20:40    
J18, Hagahallen
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Vattjoms IK Herr
8  -  3  
 
24
17:30
sön
17:30    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - Klockarbergets BK P03/04 Svart
6  -  3  
24
16:30
sön
16:30    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Klockarbergets BK P09   -      
24
16:00
sön
16:00    
Hem, Njurundahallen
Hem » 
Klockarberget BK Ungdom - Sundsvall FBC
6  -  2  
24
16:00
sön
16:00    
J18, Höglunda
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Nätra IBK Utvecklingslag
14  -  6  
24
16:00
sön
16:00    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - IBF Falun Ungdom -0210  -  9  
24
14:15
sön
14:15    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - IBK Härnösand P09 Blå  -      
24
14:00
sön
14:00    
F04/05, Kastalskolan
 
F04/05 » 
Jemtland Innebandy F04-06 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
24
13:30
sön
13:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IBF/IBK Dalen
8  -  5  
24
13:10
sön
13:10    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Grön
  -      
24
13:10
sön
13:10    
P10 Öst, Hagahallen
Sundsvall City IBC U P10 Vit - Sundsvall FBC Ungdom  -      
24
12:50
sön
12:50    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom Svart - Vattjoms IK F08/09
  -      
24
12:50
sön
12:50    
P10 Väst, Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom P 10 Svart  -      
24
12:10
sön
12:10    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom Vit - Vattjoms IK F08/09
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P09 Svart  -      
24
11:50
sön
11:50    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom Svart - SKB Sundsvall F09-10 Röd
  -      
24
11:10
sön
11:10    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom Svart - SKB Sundsvall F09-10 Svart
  -      
24
11:10
sön
11:10    
F08/09, Timrå Sporthall Plan B
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom Vit - SKB Sundsvall F09-10 Röd
  -      
24
11:00
sön
11:00    
P05 Öst, Matfors Sporthall
Vattjoms IK 05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  7  
24
10:30
sön
10:30    
F04/05, Kastalskolan
 
F04/05 » 
Brunflo FK F03-05 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
24
10:30
sön
10:30    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
24
10:00
sön
10:00    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst -   -      
24
09:50
sön
09:50    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Klockarbergets BK F08/09 Svart - Sundsvall FBC Ungdom Vit
  -      
24
09:50
sön
09:50    
F08/09, Timrå Sporthall Plan B
F08/09 » 
Klockarbergets BK F08/09 Gul - Sundsvall FBC Ungdom Svart
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P10 Öst, Timrå Sporthall
Vattjom P10 Röd - Sundsvall FBC Ungdom  -      
24
09:15
sön
09:15    
P10 Väst, Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom P 10 Vit  -      
24
09:00
sön
09:00    
P04, Öbacka SC
P04 » 
IBK Härnösand P04 - Sundsvall FBC U P04 Vit
4  -  3  
24
09:00
sön
09:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
23
17:15
lör
17:15    
P08 Öst, Höglandshallen Örnsköldsvik
G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart   -      
23
16:30
lör
16:30    
P08 Öst, Höglandshallen Örnsköldsvik
G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
23
16:00
lör
16:00    
Division 2, Njurundahallen
Klockarbergets BK - Sundsvall FBC Ungdom4  -  13
23
16:00
lör
16:00    
J20, Umeå Energi Arena Väst
J20 » 
Team Thorengruppen Ungdom SK - Sundsvall FBC Ungdom
8  -  7  
23
16:00
lör
16:00    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Nätra IBK P04 P03-04
9  -  3  
23
15:30
lör
15:30    
F03, Skönsbergshallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Fränsta IK
2  -  7  
23
15:00
lör
15:00    
P08 Öst, Höglandshallen Örnsköldsvik
G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart   -      
23
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Höglandshallen Örnsköldsvik
G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
23
14:00
lör
14:00    
P05 Öst, Östersunds sporthall
Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  6  
23
13:30
lör
13:30    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - FBC Lo P07-08
  -      
23
13:00
lör
13:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - IBF Dalen
3  -  4  
23
13:00
lör
13:00    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - FBC Lo P04
7  -  4  
23
12:00
lör
12:00    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
  -      
23
09:45
lör
09:45    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Nätra IBK P07-08
  -      
22
19:00
fre
19:00    
F03, Höglunda
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Sundvall FBC U F04/05 Väst
0  -  6  
22
19:00
fre
19:00    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundsvall FBC U F03 - Sundvall FBC U F04/05 Väst0  -  6  
22
18:30
fre
18:30    
J18, Njurundahallen
J18 » 
Klockarbergets BK - Sundsvall FBC U HJ17
6  -  14
19
19:00
tis
19:00    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - Sundsvall City IBC U P02/03
9  -  5  
 
17
18:00
sön
18:00    
F04/05, Sundsvall Sporthall A-hallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Vattjom IK F04-05
  -      
17
17:00
sön
17:00    
J18, Håstaholmen
J18 » 
IBK Njutånger Innebandy /Hudikbjörkberg HJ17 - Sundsvall FBC HJ17
8  -  10
17
17:00
sön
17:00    
P03 Nord, Öbacka SC
IBK Härnösand Utv - Sundsvall FBC U P03 Nord9  -  3  
17
15:30
sön
15:30    
F04/05 Väst, Hagahallen
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Gullänget-Kroksta IBS F03/043  -  1  
17
15:30
sön
15:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall City IBC U P02/03 - Sundsvall FBC U P04 Vit
3  -  7  
17
15:30
sön
15:30    
P04, Nolaskolan
P04 » 
Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
5  -  6  
17
15:00
sön
15:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Timrå IBC P08   -      
17
13:30
sön
13:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen
2  -  6  
17
13:30
sön
13:30    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - FBC Nordic P04/055  -  5  
17
13:30
sön
13:30    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Vattjoms IK P-08   -      
17
12:30
sön
12:30    
P04, Nolaskolan
P04 » 
Moälvens IBK P04 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  8  
17
12:00
sön
12:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
11:30
sön
11:30    
Hem, Örnsköldsviks Sporthall
Hem » 
Örnsköldsvik IBF/IBK - Sundsvall FBC Ung
5  -  4  
17
11:30
sön
11:30    
F04/05, Sundsvall Sporthall A-hallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Örnsköldsvik IBK F04
  -      
17
11:15
sön
11:15    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
17
11:00
sön
11:00    
J18, Skönsbergshallen
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - FBC Lo Utv
5  -  6  
17
09:45
sön
09:45    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Timrå IBC P08   -      
17
09:00
sön
09:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Härnösand P08   -      
17
sön
00:00    
P04, Övriga platser
P04 » 
Moälvens IBK P04 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  8  
16
18:30
lör
18:30    
P06 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst6  -  4  
16
16:30
lör
16:30    
P05 Väst, Timrå Sporthall
Timrå IBC 05 - Sundsvall FBC U P05 Väst6  -  3  
16
15:00
lör
15:00    
Hem, Bollnäs Sporthall A
Hem » 
FBC Bollnäs - Sundsvall FBC
7  -  5  
16
15:00
lör
15:00    
F06/07, Nolaskolan
F06/07 » 
Moälvens IBK F07 - Sundsvall FBC U F06/07
2  -  9  
16
15:00
lör
15:00    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P04 Svart - Sundsvall FBC U P03 Nord3  -  4  
16
15:00
lör
15:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - Sundsvall FBC U P03 Nord
3  -  4  
16
14:30
lör
14:30    
Division 2, Håstaholmen
Hudik/Björkberg U - Sundsvall FBC Ungdom7  -  6  
16
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P 08 Orange   -      
16
13:30
lör
13:30    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
16
12:45
lör
12:45    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart   -      
16
12:30
lör
12:30    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - ÖIB F02/03
2  -  3  
16
12:00
lör
12:00    
F06/07, Nolaskolan
F06/07 » 
Moälvens IBK F06 - Sundsvall FBC U F06/07
6  -  7  
16
12:00
lör
12:00    
J20, Umeå Energi Arena Väst
J20 » 
RIG Umeå IBF - Sundsvall FBC Ungdom
8  -  1  
16
11:15
lör
11:15    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
16
10:30
lör
10:30    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
16
09:45
lör
09:45    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart   -      
15
20:00
fre
20:00    
P03 Nord, Movallen Iggesund
Hudik/Björkberg/Njutångers IB P03-04 - Sundsvall FBC P03 Nord 7  -  16
14
20:00
tor
20:00    
J20, Sundsvalls Sporthall-A
J20 » 
Sundsvall FBC - Sundsvall FBC Ungdom
6  -  8  
 
10
18:00
sön
18:00    
P09 Öst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - IBK Härnösand P09 Blå  -      
10
17:00
sön
17:00    
F04/05, Hagahallen
 
F04/05 » 
Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Sundsvall FBC F04-05
  -      
10
15:45
sön
15:45    
P09 Öst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall FBC P09 Väst Vit  -      
10
15:00
sön
15:00    
Hem, Sundsvalls Sporthall-A
Hem » 
Sundsvall FBC - Timrå IBC
9  -  5  
10
15:00
sön
15:00    
J20, Vildmannahallen
J20 » 
Umeå City IBF - Sundsvall FBC Ungdom
0  -  6  
10
14:30
sön
14:30    
J18, Matfors Sporthall
J18 » 
Vattjoms IK Herr - Sundsvall FBC U HJ17
6  -  11
10
13:00
sön
13:00    
P05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - Vattjoms IK 051  -  5  
10
12:45
sön
12:45    
P09 Öst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P09 Svart  -      
10
12:00
sön
12:00    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - Stenhagens KK HJ GUD
4  -  5  
10
11:00
sön
11:00    
P06 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
IBK Härnösand 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst7  -  2  
10
10:30
sön
10:30    
P09 Öst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Klockarbergets BK P09   -      
10
10:00
sön
10:00    
P09 Öst, Timrå Sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst  -      
10
09:30
sön
09:30    
P03 Nord, IFU Arena – Lundqvist EL
IK Sirius FBC P03 - Sundsvall FBC P03 Nord 6  -  4  
10
sön
00:00    
P06 Öst, Öbacka SC
IBK Härnösand 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst7  -  2  
09
18:30
lör
18:30    
P05 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall GBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  5  
09
17:00
lör
17:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - Klockarberget BK Ungdom
  -      
09
15:30
lör
15:30    
F08/09, Landgrenshallen (Plan A)
F08/09 » 
Sundsvall FBC U F08/09 - FBC Lo F07/08
  -      
09
13:45
lör
13:45    
P03 Nord, Storvreta IBK Sporthall
Storvreta IBK P03 P16 GUD - Sundsvall FBC P03 Nord 3  -  9  
09
13:30
lör
13:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Jemtland Innebandy
11  -  10
09
13:10
lör
13:10    
P11 Öst , FBC P11 VIT
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
09
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Wallviks IK4  -  3  
09
12:30
lör
12:30    
F08/09, Landgrenshallen (Plan A)
F08/09 » 
Sundsvall FBC U F08/09 - G/K IBS F08 Vit
  -      
09
10:20
lör
10:20    
P11 Öst , FBC P11 SVART
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
09
09:30
lör
09:30    
F08/09, Landgrenshallen (Plan A)
F08/09 » 
Sundsvall FBC U F08/09 - IBK Härnösand F07/08
  -      
09
08:00
lör
08:00    
P11 Öst , Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
09
lör
00:00    
P04, Skönsbergshallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - FBC Nordic P04/05
7  -  3  
 
03
20:00
sön
20:00    
P05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  7  
03
20:00
sön
20:00    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  7  
03
16:15
sön
16:15    
P07, Fränsta Sporthall
P07 » 
Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
03
16:00
sön
16:00    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC P03 Nord - Håsta IBK P167  -  6  
03
15:30
sön
15:30    
F04/05, Njurunda
F04/05 » 
Klockarberget BK F04 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
03
14:00
sön
14:00    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - FBC Lo P044  -  3  
03
14:00
sön
14:00    
P07, Fränsta Sporthall
P07 » 
Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
03
13:30
sön
13:30    
P05 Väst, Landgrenshallen (Plan A)
IBK Härnösand 06 - Sundsvall FBC U P05 Väst3  -  11
03
13:15
sön
13:15    
P07, Fränsta Sporthall
P07 » 
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Hem, Hagahallen
Hem » 
Sundsvalls IBF 2 - Sundsvall FBC
6  -  5  
03
12:30
sön
12:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P-05
5  -  8  
03
11:00
sön
11:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Klockarbergets BK P03/04 Svart
15  -  5  
03
11:00
sön
11:00    
P07, Fränsta Sporthall
P07 » 
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
03
10:15
sön
10:15    
P07, Fränsta Sporthall
P07 » 
Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
02
18:00
lör
18:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit
1  -  3  
02
18:00
lör
18:00    
P06 Öst, Höglunda
Sundsvall GBK P06 Röd - Sundsvall FBC U P06 Öst1  -  10
02
17:00
lör
17:00    
Division 2, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC Utveckling - Sundsvall FBC Ungdom4  -  10
02
16:30
lör
16:30    
P03 Nord, Njurundahallen
Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall FBC U P03 Nord5  -  9  
02
16:30
lör
16:30    
P08 Väst, Nolaskolan
Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
02
16:00
lör
16:00    
Hem, Torvallaskolans sporthall
Hem » 
Jemtland Innebandy - Sundsvall FBC
4  -  5  
02
15:45
lör
15:45    
P08 Väst, Nolaskolan
Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
02
14:15
lör
14:15    
P08 Väst, Nolaskolan
Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
02
14:00
lör
14:00    
F06/07, Vibacke
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Gullänget-Kroksta IBS F07
8  -  3  
02
13:30
lör
13:30    
P08 Väst, Nolaskolan
Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
02
12:30
lör
12:30    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Jemtland IB Utveckling
2  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Moälvens IBK P043  -  3  
02
10:00
lör
10:00    
P04, Bollstahallen
P04 » 
FBC Lo P04 - Sundsvall FBC U P04 Vit
2  -  8  
01
19:00
fre
19:00    
P04, Timrå Sporthall
P04 » 
Timrå IBC P04 Svart - Sundsvall FBC U P04 Svart
4  -  8  
01
18:30
fre
18:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Vattjoms IK P025  -  5  
JANUARI 2019
 
27
18:15
sön
18:15    
P07, Sundsvalls Sporthall-A
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
27
16:15
sön
16:15    
J20, Musköten 2
J20 » 
Gimonäs Umeå IF/IBF - Sundsvall FBC Ungdom
3  -  9  
27
15:00
sön
15:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC - Klockarbergets BK
4  -  6  
27
15:00
sön
15:00    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Örnsköldsvik IBK F04
3  -  1  
27
15:00
sön
15:00    
P03 Nord, Novahallen - Gavlehov
Gävle GIK P02 - Sundsvall FBC P03 Nord 4  -  6  
27
13:30
sön
13:30    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord
5  -  4  
27
13:00
sön
13:00    
P05 Väst, Skönsbergshallen
FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall FBC U P05 Väst5  -  2  
27
12:00
sön
12:00    
J18, Alfahallen - Gavlehov
J18 » 
Gävle GIK - Sundsvall FBC HJ17
11  -  2  
27
11:30
sön
11:30    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Klockarbergets BK P057  -  1  
27
11:30
sön
11:30    
P07, Sundsvalls Sporthall-A
P07 » 
IBK Härnösand P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P06 Öst, Vibacke
Sundsvall FBC U P06 Öst - Moälvens IBK P057  -  6  
27
10:00
sön
10:00    
P07, Sundsvalls Sporthall-A
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Moälvens IBK P07
  -      
26
18:00
lör
18:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
26
18:00
lör
18:00    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
26
17:00
lör
17:00    
F04/05 Väst, Matfors Sporthall
Vattjoms IK F04/05 - Sundvall FBC U F04/05 Väst1  -  2  
26
17:00
lör
17:00    
P06 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - Timrå IBC 056  -  6  
26
15:45
lör
15:45    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Klockarbergets BK P-07/08   -      
26
15:00
lör
15:00    
J20, Sjöfruhallen
J20 » 
Gimonäs Umeå IF - Sundsvall FBC Ungdom
11  -  5  
26
15:00
lör
15:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart   -      
26
13:30
lör
13:30    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Timrå IBC P08   -      
26
13:00
lör
13:00    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Svart - Sundsvalls IBF F08 Södermalm Vit
  -      
26
13:00
lör
13:00    
P03 Nord, Köpmanholmens Sporthall
Nätra IBK Utvecklingslag - Sundsvall FBC U P03 Nord8  -  12
26
12:50
lör
12:50    
P10 Väst, Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC P10 svart  -      
26
12:40
lör
12:40    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F08 Södermalm Orange
  -      
26
12:40
lör
12:40    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Röd - Sundsvalls IBF F09/10 Södermalm Röd
  -      
26
12:40
lör
12:40    
P10 Öst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC Ungdom - IBK Härnösand P10 Röd  -      
26
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Jemtland Innebandy Utv12  -  2  
26
12:30
lör
12:30    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - FBC Lo
5  -  0  
26
12:00
lör
12:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
IBK Ånge PF07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
26
11:40
lör
11:40    
F08/09, Timrå Sporthall Plan B
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F08 Södermalm Vit
  -      
26
11:40
lör
11:40    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Svart - Klockarbergets BK F08/09 Gul
  -      
26
11:20
lör
11:20    
F08/09, Timrå Sporthall Plan B
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Röd - Sundsvall IBF F08 Haga
  -      
26
10:40
lör
10:40    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Svart - Sundsvalls IBF F08 Södermalm Orange
  -      
26
10:30
lör
10:30    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - IBK Härnösand P08   -      
26
10:20
lör
10:20    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Röd - Klockarbergets BK F08/09 Svart
  -      
26
10:20
lör
10:20    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Röd
  -      
26
09:20
lör
09:20    
F08/09, Timrå Sporthall Plan B
F08/09 » 
Sundsvalls IBF F08 Haga - Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Vit
  -      
26
09:20
lör
09:20    
F08/09, Timrå Sporthall Plan A
F08/09 » 
Klockarbergets BK F08/09 Svart - Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Svart
  -      
26
09:00
lör
09:00    
F08/09, Timrå Sporthall Plan C
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Röd - Vattjoms IK F08/09
  -      
26
09:00
lör
09:00    
P08 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart   -      
26
09:00
lör
09:00    
P10 Öst, Timrå
Sundsvall FBC Ungdom - Sundsvall City IBC U P10   -      
26
09:00
lör
09:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
26
08:00
lör
08:00    
P10 Väst, Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC P10 lag vit  -      
26
lör
00:00    
P06 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - Timrå IBC 056  -  6  
 
20
18:00
sön
18:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC - Söderhamns IBF
7  -  5  
20
18:00
sön
18:00    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Sundsvall City IBC U Utveckling
6  -  5  
20
14:30
sön
14:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - FBC Lo Utv8  -  2  
20
12:30
sön
12:30    
P04, Höglandshallen Örnsköldsvik
P04 » 
Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall FBC U P04 Svart
5  -  3  
20
11:00
sön
11:00    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Timrå IBC P04 Röd B1  -  5  
20
09:50
sön
09:50    
P11 Öst , FBC ungdom Lag Vit
 
- Sundsvall FBC Ungdom P11 Öst Vit  -      
20
09:30
sön
09:30    
P11 Öst , FBC Ungdom Lag Svart
 
- Sundsvall FBC Ungdom P11 Öst Svart  -      
20
08:45
sön
08:45    
J20, Sundsvall Sporthall A-hallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IBF Falun Ungdom
3  -  2  
19
18:00
lör
18:00    
P05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - IBK Härnösand 053  -  4  
19
17:30
lör
17:30    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Jemtland Innebandy P04/0510  -  3  
19
17:15
lör
17:15    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC P09 Väst Vit - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
19
16:30
lör
16:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Erikslunds KF - Sundsvall FBC Ungdom
2  -  6  
19
15:30
lör
15:30    
F04/05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U F04/05 Öst - Sundvall FBC U F04/05 Väst1  -  6  
19
15:30
lör
15:30    
F04/05, Hagahallen
 
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Sundsvalls FBC Väst F04
  -      
19
14:15
lör
14:15    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - IBK Härnösand P09 Röd  -      
19
13:00
lör
13:00    
Division 2, Höglunda
Sundsvall City IBC U - Sundsvall FBC Ungdom7  -  5  
19
13:00
lör
13:00    
Hem, Hagahallen
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - Gullänget-Kroksta IBS
10  -  12
19
12:00
lör
12:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
19
11:30
lör
11:30    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Moälvens IBK P043  -  2  
19
10:30
lör
10:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Storvreta IBK
4  -  4  
19
10:30
lör
10:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC P03 Nord - Hudik/Björkberg/Njutångers IB P03-045  -  3  
19
10:30
lör
10:30    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall GBK P05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  6  
19
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall FBC P09 Väst Vit  -      
18
19:00
fre
19:00    
P05 Väst, Höglunda
Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall FBC U P05 Väst4  -  4  
18
19:00
fre
19:00    
P06 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall FBC U P05 Väst4  -  4  
 
13
18:30
sön
18:30    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Timrå IBC Utv
9  -  6  
13
18:00
sön
18:00    
P05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - Sundsvall GBK P050  -  6  
13
16:30
sön
16:30    
J18, JALAS® Arena 1
J18 » 
IBF Falun Ungdom 01-02 - Sundsvall FBC HJ17
3  -  5  
13
16:30
sön
16:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - FBC Lo P07-08
  -      
13
16:00
sön
16:00    
Hem, IKSU Sport
Hem » 
IKSU /IKSU Ungdom - Sundsvall FBC Ung
5  -  0  
13
16:00
sön
16:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - IBK Härnösand P02/03
8  -  8  
13
15:30
sön
15:30    
F03, Höglunda
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Moälvens IBK F04
2  -  2  
13
15:30
sön
15:30    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
13
14:45
sön
14:45    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
13
14:45
sön
14:45    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
13
14:30
sön
14:30    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart
6  -  1  
13
14:30
sön
14:30    
P05 Öst, Sundsvall Sporthall A-hallen
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  1  
13
14:30
sön
14:30    
P06 Öst, Höglandshallen Örnsköldsvik
Moälvens IBK P06 - Sundsvall FBC U P06 Öst5  -  6  
13
14:15
sön
14:15    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
13
14:00
sön
14:00    
P03 Nord, Köpmanholmens Sporthall
Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall FBC U P03 Nord3  -  6  
13
14:00
sön
14:00    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Klockarbergets BK P-07/08   -      
13
13:30
sön
13:30    
J20, Hagahallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Gamla Stan IBK
3  -  6  
13
13:15
sön
13:15    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
13
13:15
sön
13:15    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart   -      
13
11:45
sön
11:45    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
13
11:45
sön
11:45    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
13
11:30
sön
11:30    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - Vattjoms IK F04/05
3  -  3  
13
11:00
sön
11:00    
P06 Öst, Höglandshallen Örnsköldsvik
Gullänget-Kroksta IBS P06 - Sundsvall FBC U P06 Öst3  -  7  
13
11:00
sön
11:00    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Klockarbergets BK P-07/08   -      
13
10:30
sön
10:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Timrå IBC P07
  -      
13
10:15
sön
10:15    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
13
10:15
sön
10:15    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
13
09:30
sön
09:30    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
13
09:00
sön
09:00    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Timrå IBC P07
  -      
13
sön
00:00    
F04/05 Väst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Vakant   -      
12
17:00
lör
17:00    
P03 Nord, Alfahallen - Gavlehov
Gävle GIK P03 Röd - Sundsvall FBC P03 Nord 7  -  8  
12
16:45
lör
16:45    
P04, Timrå Sporthall
P04 » 
Timrå IBC P04 Röd A - Sundsvall FBC U P04 Vit
2  -  3  
12
15:30
lör
15:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IBK Luleå
5  -  6  
12
13:30
lör
13:30    
P05 Väst, Höglandshallen Örnsköldsvik
Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Väst2  -  3  
12
13:00
lör
13:00    
F03, Krokomshallen
F03 » 
Jemtland IB Utveckling - Sundsvall FBC U F03
4  -  1  
12
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - FBC Lo10  -  5  
12
12:30
lör
12:30    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Sundsvall FBC U F06/07
0  -  3  
12
12:00
lör
12:00    
F04/05, Fränsta
 
F04/05 » 
Fränsta IK F04-05 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P06 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - Gullänget-Kroksta IBS P066  -  5  
12
10:30
lör
10:30    
P05 Väst, Köpmanholmens Sporthall
Moälvens IBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Väst3  -  5  
12
10:15
lör
10:15    
P03 Nord, Alfahallen - Gavlehov
IBK Runsten P02 - Sundsvall FBC P03 Nord 5  -  11
08
19:30
tis
19:30    
J20, Skyttis Arena
J20 » 
Örnsköldsvik IBK - Sundsvall FBC Ungdom
7  -  6  
 
06
16:15
sön
16:15    
F08/09, Parkskolan
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - GK IBS Blå
  -      
06
10:15
sön
10:15    
F08/09, Nolaskolan
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen Svart
  -      
05
18:45
lör
18:45    
F08/09, Sporthallen Övik
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen Södra Vit
  -      
05
15:50
lör
15:50    
P06 Öst, IFU Arena E
Sundsvall FBC Ungdom - Tumba Goif3  -  4  
05
12:00
lör
12:00    
F08/09, Skyttis
F08/09 » 
Röbäcks IF - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
05
10:15
lör
10:15    
P06 Öst, IFU Arena D
Sundsvall FBC Ungdom - Hässelby 2  -  3  
04
19:15
fre
19:15    
P06 Öst, Fyrishov hall C
Salems IF - Sundsvall FBC Ungdom1  -  4  
04
15:00
fre
15:00    
P06 Öst, Life Arena
Torshälla IBK - Sundsvall FBC Ungdom2  -  5  
04
14:00
fre
14:00    
P04, Fyrishov B
P04 » 
Torshälla IBK - Sundsvall FBC Ungdom
1  -  6  
04
10:30
fre
10:30    
P04, IFU Arena A
 
P04 » 
Lovisa Tor - Sundsvall FBC Ungdom
1  -  4  
04
08:50
fre
08:50    
P04, Fyrishov B
 
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Rauman Salba
2  -  3  
03
22:30
tor
22:30    
P04, IFU Arena C
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Lillån IBK
3  -  0  
03
20:05
tor
20:05    
P04, Fyrishov A
P04 » 
Täby FC - Sundsvall FBC Ungdom
1  -  5  
03
15:05
tor
15:05    
P04, Fyrishov B
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IK Sirius
2  -  0  
03
12:30
tor
12:30    
F04/05, IFU Arena E
F04/05 » 
Vaksala SK F04 - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
03
11:45
tor
11:45    
P04, Fyrishov Hall F
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Vallentuna IBK
3  -  4  
03
10:30
tor
10:30    
P04, Stenhagens - Stenh Kulturcentrum
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - SK Vide
4  -  1  
03
10:15
tor
10:15    
P05 Väst, Ärentunaskolan 1
Bele Barkarby IF P05 - Sundsvall FBC P05 Väst 2  -      
03
08:45
tor
08:45    
P05 Väst, Ärentunaskolan 1
Almunge IK P05 - Sundsvall FBC P05 Väst 1  -      
02
22:00
ons
22:00    
F04/05, Fyrishov D
F04/05 » 
Åkersberga IBF F04 - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
02
20:45
ons
20:45    
P04, Fyrishov Hall F
P04 » 
Lillån IBK - Sundsvall FBC Ungdom
3  -  3  
02
20:30
ons
20:30    
P05 Väst, Fyrishov hall D
Sundsvall FBC P05 Väst 2 - IK Sirius P05 Svart  -      
02
19:45
ons
19:45    
P05 Väst, Fyrishov hall D
Sundsvall FBC P05 Väst 1 - Telge sibk P05  -      
02
18:15
ons
18:15    
P04, Fyrishov hall B
P04 » 
Salem IF - Sundsvall FBC Ungdom
1  -  9  
02
16:45
ons
16:45    
F04/05, Fyrishov C
F04/05 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Hässelby SK IBK F04
  -      
02
16:45
ons
16:45    
P04, Fyrishov Hall D
P04 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Ingarö IF TEAM 05
8  -  3  
02
15:15
ons
15:15    
P05 Väst, IFU Arena D
Linköpings IBK P05 - Sundsvall FBC P05 Väst 2  -      
02
14:30
ons
14:30    
P05 Väst, IFU Arena D
Täby FC P05 - Sundsvall FBC P05 Väst 1  -      
02
14:15
ons
14:15    
P04, Fyrishov A-hall
P04 » 
Karlstad IBF -2 - Sundsvall FBC Ungdom
3  -  3  
DECEMBER 2018
 
28
10:15
fre
10:15    
F03, Fyrishov hall E
F03 » 
K Sirius IBK F04/05 - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
27
18:10
tor
18:10    
F03, IFU Arena C
F03 » 
IBK Köping F03 - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
27
13:30
tor
13:30    
F03, IFU Arena B
F03 » 
Sundsvall FBC Ungdom - TPS Finland F03
  -      
 
22
18:00
lör
18:00    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall GBK P04 - Sundsvall FBC U P04 Röd
3  -  6  
22
16:00
lör
16:00    
F04/05 Väst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvalls IBF F03-04 Orange - Sundvall FBC U F04/05 Väst1  -  1  
22
15:15
lör
15:15    
F08/09, Sundsvall Sporthall B-hallen
F08/09 » 
Granloholm - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
22
15:00
lör
15:00    
Division 2, Öbacka SC
IBK Härnösand - Sundsvall FBC Ungdom6  -  4  
22
13:45
lör
13:45    
F08/09, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Södermalm
  -      
22
13:00
lör
13:00    
P06 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall City U P06 Svart - Sundsvall FBC U P06 Öst3  -  8  
22
12:30
lör
12:30    
P03 Nord, Öbacka SC
IBK Härnösand P02/03 - Sundsvall FBC U P03 Nord5  -  5  
22
11:30
lör
11:30    
F08/09, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
F08/09 » 
Södermalm - Sundsvall fbc
  -      
22
11:30
lör
11:30    
P05 Väst, Njurundahallen
Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P05 Väst1  -  9  
22
11:30
lör
11:30    
P05 Öst, Skönsbergshallen
FBC Nordic Sundsvall 05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit3  -  9  
21
19:00
fre
19:00    
P03 Nord, Njurundahallen
Klockarbergets BK - Sundsvall FBC U P03 Nord8  -  6  
21
17:15
fre
17:15    
P05 Öst, Hagahallen
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  7  
20
18:00
tor
18:00    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Sundsvalls IBF F03-04 Svart4  -  0  
19
19:00
ons
19:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC - Vattjoms IK
5  -  0  
 
16
18:30
sön
18:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Sundsvall City IBC U Utveckling12  -  2  
16
17:00
sön
17:00    
F06/07, Hagahallen
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Sundsvalls IBF F05/06 Haga
0  -  1  
16
16:00
sön
16:00    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - IBK Härnösand P02/03
5  -  3  
16
15:45
sön
15:45    
P07, Sundsvalls Sporthall B-hall
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - IBK Härnösand P07
  -      
16
15:30
sön
15:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Wibax-Piteå IBK/IBF
6  -  6  
16
15:00
sön
15:00    
P07, Sundsvalls Sporthall B-hall
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08
  -      
16
13:30
sön
13:30    
P07, Sundsvalls Sporthall B-hall
P07 » 
Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
16
13:00
sön
13:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - Öjebyns IBF
6  -  2  
16
12:45
sön
12:45    
P07, Sundsvalls Sporthall B-hall
P07 » 
Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
16
12:45
sön
12:45    
P08 Öst, Timrå sporthall
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - G/K IBS P08 Vit  -      
16
12:30
sön
12:30    
J18, Matfors Sporthall
J18 » 
Vattjoms IK P99-00 - Sundsvall FBC U HJ17
4  -  12
16
12:00
sön
12:00    
P08 Öst, Timrå sporthall
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - IBK Ånge PF07/08  -      
16
11:30
sön
11:30    
F04/05, Skönsbergshallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Moälvens IBK F04
  -      
16
11:30
sön
11:30    
P04, Sundsvall Sporthall A-hallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Klockarbergets BK P05
12  -  1  
16
10:30
sön
10:30    
P08 Öst, Timrå sporthall
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - IBK Ånge PF07/08  -      
16
09:45
sön
09:45    
P08 Öst, Timrå sporthall
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - G/K IBS P08 Vit  -      
16
09:00
sön
09:00    
P07, Sundsvalls Sporthall B-hall
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall GBK P07
  -      
16
08:15
sön
08:15    
P07, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
P07 » 
Sundsvall FBC Ungdom -
  -      
15
16:00
lör
16:00    
J20, Timrå Sporthall
J20 » 
Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom
6  -  4  
15
14:30
lör
14:30    
P05 Öst, Fyrvallahallen
Moälvens IBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit0  -  6  
15
13:00
lör
13:00    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Nätra IBK F05-06
3  -  0  
15
12:30
lör
12:30    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - IBK Härnösand
3  -  5  
15
12:30
lör
12:30    
P05 Öst, Fyrvallahallen
Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit4  -  6  
15
11:00
lör
11:00    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Fränsta IK8  -  9  
15
11:00
lör
11:00    
F04/05, Matfors Sporthall
F04/05 » 
Vattjom F04-05 - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Klockarbergets BK P03/04 Vit1  -  7  
14
19:00
fre
19:00    
P03 Nord, Timrå Sporthall
Timrå IBC P04 Svart - Sundsvall FBC U P03 Nord1  -  5  
12
17:00
ons
17:00    
J18, Sundsvall Sporthall A-hallen
 
J18 » 
Sundsvall IBF - Sundsvall FBC Ungdom
  -      
11
19:30
tis
19:30    
P04, Njurundahallen
P04 » 
Klockarbergets BK P03/04 Vit - Sundsvall FBC U P04 Vit
7  -  3  
 
09
16:00
sön
16:00    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - IK Sirius FBC/IBK
3  -  4  
09
16:00
sön
16:00    
J20, Sundsvall Sporthall A-hallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - IK Sirius FBC/IBK
  -      
09
13:30
sön
13:30    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - IBK Härnösand Utv
2  -  2  
09
13:00
sön
13:00    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvalls IBF F03-04 Orange - Sundsvall FBC U F03
4  -  1  
09
13:00
sön
13:00    
P06 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
IBK Härnösand 06 - Sundsvall FBC U P06 Öst5  -  4  
09
12:30
sön
12:30    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - IK Sirius FBC P032  -  5  
09
11:00
sön
11:00    
P04, Matfors Sporthall
P04 » 
Vattjoms IK P02 - Sundsvall FBC U P04 Svart
8  -  6  
09
sön
00:00    
P06 Öst, Öbacka SC
IBK Härnösand 06 - Sundsvall FBC U P06 Öst5  -  4  
08
18:30
lör
18:30    
P05 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall GBK P056  -  0  
08
16:30
lör
16:30    
P09 Öst, Njurundahallen
IBK Härnösand P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
08
16:00
lör
16:00    
F08/09, Matfors
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Vattjom
  -      
08
15:00
lör
15:00    
P09 Öst, Njurundahallen
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P09 Svart  -      
08
14:30
lör
14:30    
F04/05, Hagahallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Gullänget-Kroksta IBS F03-04
  -      
08
14:30
lör
14:30    
F08/09, Matfors
 
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Haga
  -      
08
14:30
lör
14:30    
P04, Fyrvallahallen
P04 » 
Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  10
08
13:00
lör
13:00    
F03, Fränsta Sporthall
F03 » 
Fränsta IK - Sundsvall FBC U F03
7  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
P03 Nord, Valbo Sportcenter
Sandvikens AIK P03/04 - Sundsvall FBC P03 Nord 4  -  5  
08
12:50
lör
12:50    
P11 Öst , Lag Svart, Landgrenshallen, Härnösand
 
- Sundsvall FBC Ungdom Lag Svart  -      
08
12:50
lör
12:50    
P11 Öst , Lag Gul, Landgrenshallen Härnösand
 
- Sundsvall FBC Ungdom Lag Gul  -      
08
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Alfta IBK11  -  2  
08
12:30
lör
12:30    
P11 Öst , Lag Vit, Landgrenshallen Härnösand
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
08
12:10
lör
12:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Vit - FBC Lo P10 Röd  -      
08
12:10
lör
12:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
FBC P10 Svart - IBK Härnösand P10 Vit  -      
08
11:30
lör
11:30    
F04/05, Hagahallen
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Nätra IBK F03-04
  -      
08
11:30
lör
11:30    
F08/09, Matfors
 
F08/09 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Granloholm
  -      
08
11:15
lör
11:15    
P09 Öst, Njurundahallen
Sundsvall City IBC U P09 Orange - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
08
11:10
lör
11:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Svart - IBK Härnösand P10 Röd  -      
08
11:10
lör
11:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Vit - IBK Härnösand P10 Blå  -      
08
11:00
lör
11:00    
Hem, Öbacka SC
Hem » 
IBK Härnösand - Sundsvall FBC
7  -  6  
08
10:10
lör
10:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Vit - Vattjom P10 Röd  -      
08
10:10
lör
10:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Svart - Vattjom P10 Svart  -      
08
09:30
lör
09:30    
F06/07, Sundsvalls Sporthall-A
F06/07 » 
Timrå IBC F05-07 2 - Sundsvall FBC U F06/07
5  -  2  
08
09:10
lör
09:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Vit - Sundsvall City IBC U P10 Orange  -      
08
09:10
lör
09:10    
P10 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC P10 Svart - Sundsvall City IBC U P10 Gul  -      
08
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Njurundahallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
08
09:00
lör
09:00    
P09 Öst, Njurundahallen
Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart  -      
08
09:00
lör
09:00    
P10 Öst, Landgrenshallen Härnösand
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
08
08:30
lör
08:30    
P10 Väst, Landgrenshallen Härnösand
 
- Sundsvall FBC Lag Vit  -      
08
lör
00:00    
P04, Torvallaskolans sporthall
P04 » 
Jemtland Innebandy P04/05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  10
 
02
18:00
sön
18:00    
Hem, Sundsvalls Sporthall-A
Hem » 
Sundsvall FBC - Klockarberget BK Ungdom
4  -  5  
02
18:00
sön
18:00    
J18, Köpmanholmens Sporthall
J18 » 
Nätra IBK Utvecklingslag - Sundsvall FBC U HJ17
10  -  10
02
16:00
sön
16:00    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Vattjoms IK 054  -  4  
02
16:00
sön
16:00    
P06 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - Moälvens IBK P0610  -  5  
02
15:30
sön
15:30    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P03
8  -  4  
02
14:30
sön
14:30    
P03 Nord, Höglunda
Sundsvall City IBC U P02/03 - Sundsvall FBC U P03 Nord8  -  9  
02
13:00
sön
13:00    
F03, Höglunda
F03 » 
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Sundsvall FBC U F03
3  -  3  
02
13:00
sön
13:00    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Sundsvall FBC U F033  -  3  
02
13:00
sön
13:00    
F06/07, Husum
F06/07 » 
Gullänget-Kroksta IBS F06 - Sundsvall FBC U F06/07
7  -  3  
02
11:00
sön
11:00    
J20, Norrmalmia Sph
J20 » 
Wibax-Piteå IBK/IBF - Sundsvall FBC Ungdom
4  -  4  
02
10:30
sön
10:30    
F06/07, Husum
F06/07 » 
Örnsköldsvik IBK F06 - Sundsvall FBC U F06/07
5  -  4  
02
10:30
sön
10:30    
P05 Öst, Köpmanholmens Sporthall
Moälvens IBK P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  5  
01
18:30
lör
18:30    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Vit - Sundsvall City IBC U P02/03
11  -  5  
01
18:00
lör
18:00    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Härnösand P08   -      
01
16:00
lör
16:00    
Hem, Balderhallen A
Hem » 
Gamla Stan IBK/Kågedalens AIF - Sundsvall FBC Ung
4  -  3  
01
16:00
lör
16:00    
J18, IFU Arena A
J18 » 
Storvreta IBK HJ - Sundsvall FBC HJ17
7  -  4  
01
15:45
lör
15:45    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
01
15:45
lör
15:45    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
01
15:30
lör
15:30    
J20, Balderhallen B
J20 » 
Gamla Stan IBK - Sundsvall FBC Ungdom
2  -  12
01
15:30
lör
15:30    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P07 Vit
  -      
01
15:00
lör
15:00    
P05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - IBK Härnösand 065  -  1  
01
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P 08 Orange   -      
01
14:00
lör
14:00    
F04/05 Väst, Köpmanholmens Sporthall
Nätra IBK F03-04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst2  -  7  
01
14:00
lör
14:00    
P07, Skönsbergshallen
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Örnsköldsvik IBK P07
  -      
01
13:30
lör
13:30    
P08 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart  -      
01
13:00
lör
13:00    
P07, Skönsbergshallen
 
P07 » 
- Sundsvall FBC Ungdom
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P05 Öst, Hagahallen
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit6  -  10
01
12:00
lör
12:00    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
01
11:30
lör
11:30    
F03, Örnsköldsviks Sporthall
F03 » 
ÖIB F02/03 - Sundsvall FBC U F03
9  -  1  
01
11:15
lör
11:15    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
01
11:00
lör
11:00    
P05 Väst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P05 Väst - Timrå IBC 054  -  2  
01
10:30
lör
10:30    
P06 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - FBC Nordic Sundsvall 059  -  2  
01
10:00
lör
10:00    
F04/05 Väst, Nolaskolan
Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst2  -  3  
01
09:45
lör
09:45    
P08 Väst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
01
09:00
lör
09:00    
P08 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
01
08:45
lör
08:45    
P08 Väst, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
Sundsvall FBC Ungdom Sammandrag -   -      
NOVEMBER 2018
 
30
20:15
fre
20:15    
Division 2, Håstaholmen
Håsta IBK - Sundsvall FBC Ungdom8  -  10
30
19:30
fre
19:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Vattjoms IK P99-0011  -  5  
30
19:30
fre
19:30    
P04, Njurundahallen
P04 » 
Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall FBC U P04 Svart
5  -  13
 
25
19:00
sön
19:00    
P05 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Sundsvall GBK P045  -  4  
25
18:00
sön
18:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  10
25
16:30
sön
16:30    
Hem, Sundsvalls Sporthall-A
Hem » 
Sundsvall FBC - FBC Bollnäs
3  -  4  
25
15:45
sön
15:45    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Timrå IBC P09 Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
25
14:15
sön
14:15    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Väst Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
25
14:00
sön
14:00    
P03 Nord, Bollnäs Sporthall A
FBC Bollnäs P02 - Sundsvall FBC P03 Nord 5  -  8  
25
13:00
sön
13:00    
P06 Öst, Vibacke Alnö Sundsvall
Sundsvall FBC U P06 Öst - IBK Härnösand 059  -  5  
25
12:30
sön
12:30    
F03, Hagahallen
F03 » 
Sundsvall FBC U F03 - IBK Ånge
6  -  1  
25
12:00
sön
12:00    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC P09 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P09 Orange  -      
25
11:30
sön
11:30    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Örnsköldsvik IBK F041  -  1  
25
10:30
sön
10:30    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - Wallviks IK/Söderhamns IBF
9  -  4  
25
10:30
sön
10:30    
P09 Öst, Sundsvalls Sporthall B-hall
Sundsvall FBC U P09 Väst Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
25
10:00
sön
10:00    
P09 Öst, Sundsvall Sporthall B-hallen
 
- Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst  -      
25
sön
00:00    
F04/05 Väst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Örnsköldsvik IBK F041  -  1  
25
sön
00:00    
P04, Sundsvalls Sporthall-A
P04 » 
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  10
25
sön
00:00    
P06 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P06 Öst - IBK Härnösand 059  -  5  
24
17:15
lör
17:15    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit
  -      
24
17:15
lör
17:15    
P08 Öst, Husum sporthall
Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart  -      
24
17:00
lör
17:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - RIG Umeå IBF
2  -  20
24
17:00
lör
17:00    
P05 Väst, Matfors Sporthall
Vattjoms IK 05 - Sundsvall FBC U P05 Väst6  -  6  
24
16:30
lör
16:30    
P08 Öst, Husum sporthall
Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
24
15:30
lör
15:30    
F04/05, Höglunda
 
F04/05 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Fränsta IK F04-05
  -      
24
15:00
lör
15:00    
J18, Bollstahallen
J18 » 
FBC Lo Utv - Sundsvall FBC U HJ17
3  -  13
24
15:00
lör
15:00    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Nätra IBK P07-08
  -      
24
15:00
lör
15:00    
P08 Öst, Husum sporthall
Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart  -      
24
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Husum sporthall
Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
24
14:00
lör
14:00    
P05 Öst, Vibacke Alnö Sundsvall
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Gullänget-Kroksta IBS P-054  -  6  
24
13:30
lör
13:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - FBC Bollnäs
5  -  4  
24
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Klockarbergets BK13  -  4  
24
12:30
lör
12:30    
F06/07, Vibacke Alnö Sundsvall
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - IBK Ånge F05-06
4  -  4  
24
12:00
lör
12:00    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Örnsköldsvik IBK P07
  -      
24
11:30
lör
11:30    
F04/05, Höglunda
 
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Sundsvalls IBF F03-04
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P05 Väst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P05 Väst - Gullänget-Kroksta IBS P-054  -  14
24
09:45
lör
09:45    
P07, Landgrenshallen (Plan A)
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Moälvens IBK P07
  -      
24
09:45
lör
09:45    
P07, Landgrenshallen, Härnösand
 
P07 » 
- Sundsvall FBC Ungdom
  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
P06 Öst, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC U P06 Öst - Sundsvall GBK P06 Röd6  -  6  
18
16:30
sön
16:30    
P04, Köpmanholmens Sporthall
P04 » 
Nätra IBK P04 P03-04 - Sundsvall FBC U P04 Röd
2  -  5  
18
16:00
sön
16:00    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Vattjoms IK Herr
9  -  3  
18
15:30
sön
15:30    
P05 Öst, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Jemtland Innebandy P04/056  -  3  
18
15:00
sön
15:00    
J20, Balderhallen A
J20 » 
Gamla Stan IBK - Sundsvall FBC Ungdom
8  -  4  
18
14:30
sön
14:30    
F03, Höglandshallen Örnsköldsvik
F03 » 
Jäbo IK F04 - Sundsvall FBC U F03
7  -  0  
18
14:30
sön
14:30    
F04/05 Väst, Nolaskolan
Moälvens IBK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst7  -  1  
18
14:30
sön
14:30    
P04, Höglunda
P04 » 
Sundsvall City IBC U P02/03 - Sundsvall FBC U P04 Svart
1  -  10
18
13:30
sön
13:30    
Hem, Musköten 1
Hem » 
IBF Dalen - Sundsvall FBC Ung
4  -  6  
18
13:00
sön
13:00    
P03 Nord, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC P03 Nord - Gävle GIK P03 Röd7  -  8  
18
11:30
sön
11:30    
F04/05 Väst, Höglandshallen Örnsköldsvik
Jäbo IK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst2  -  1  
18
11:30
sön
11:30    
P06 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P06 Öst - Vattjoms IK 053  -  5  
18
11:30
sön
11:30    
P06 Öst, Höglunda/ sporthallen
 
Sundsvall FBC Ungdom -   -      
18
11:00
sön
11:00    
P04, Skyttis Arena
P04 » 
Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall FBC U P04 Röd
6  -  2  
18
10:00
sön
10:00    
F03, Höglandshallen Örnsköldsvik
F03 » 
Moälvens IBK F04 - Sundsvall FBC U F03
4  -  0  
18
sön
00:00    
F04/05 Väst, Övriga platser
Moälvens IBK F04 - Sundvall FBC U F04/05 Väst7  -  1  
17
17:30
lör
17:30    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Klockarbergets BK P03/04 Svart7  -  5  
17
17:30
lör
17:30    
P05 Väst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P05 Väst10  -  1  
17
17:30
lör
17:30    
P05 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P05 Öst Vit - Sundsvall FBC U P05 Väst10  -  1  
17
16:30
lör
16:30    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
16:00
lör
16:00    
F06/07, Höglunda
F06/07 » 
Sundsvall FBC U F06/07 - Örnsköldsvik IBK F06
5  -  4  
17
15:45
lör
15:45    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
14:15
lör
14:15    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
14:15
lör
14:15    
P08 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall GBK P08  -      
17
13:30
lör
13:30    
P08 Väst, Nolaskolan
G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
17
13:30
lör
13:30    
P08 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P-08   -      
17
12:45
lör
12:45    
P08 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart  -      
17
12:30
lör
12:30    
Division 2, Sundsvalls Sporthall-A
Sundsvall FBC Ungdom - Hudik/Björkberg U5  -  6  
17
12:30
lör
12:30    
P08 Väst, Nolaskolan
Sundsvall FBC Ungdom - Gullänget Kroksta  -      
17
11:15
lör
11:15    
P08 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit  -      
17
11:00
lör
11:00    
F04/05, Skönsbergshallen
 
F04/05 » 
Sundsvall FBC F04-05 - Brunflo FK F03-05
  -      
17
10:30
lör
10:30    
P08 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Vattjoms IK P-08   -      
17
09:45
lör
09:45    
P08 Öst, Landgrenshallen
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Timrå IBC P08   -      
16
19:00
fre
19:00    
Hem, Timrå Sporthall
Hem » 
Timrå IBC - Sundsvall FBC
3  -  4  
16
18:30
fre
18:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - RIG Umeå IBF
0  -  6  
 
11
18:00
sön
18:00    
Hem, Sundsvalls Sporthall-A
Hem » 
Sundsvall FBC - Sundsvalls IBF 2
5  -  5  
11
16:30
sön
16:30    
P04, Njurundahallen
P04 » 
Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall FBC U P04 Vit
5  -  5  
11
16:00
sön
16:00    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit
7  -  2  
11
16:00
sön
16:00    
P05 Öst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P04 Röd - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit7  -  2  
11
14:00
sön
14:00    
F04/05, Nolaskolan
F04/05 » 
Moälvens IBK F04 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
11
12:45
sön
12:45    
P07, Bollstahallen
P07 » 
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
11
11:15
sön
11:15    
P07, Bollstahallen
P07 » 
FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
11
11:00
sön
11:00    
F04/05, Nolaskolan
F04/05 » 
Örnsköldsvik IBK F04 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P05 Öst, Öbacka SC
IBK Härnösand P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart6  -  2  
11
09:45
sön
09:45    
P07, Bollsta
 
P07 » 
- Sundsvall FBC Ungdom
  -      
11
09:45
sön
09:45    
P07, Bollstahallen
P07 » 
Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
10
18:00
lör
18:00    
P09 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P09 Väst Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
10
16:00
lör
16:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P10 Vit  -      
10
15:00
lör
15:00    
P05 Öst, Bollstahallen
FBC Lo P04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart7  -  2  
10
15:00
lör
15:00    
P09 Öst, Höglunda
Sundsvall City IBC U P09 Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
10
15:00
lör
15:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Vit - Timrå IBC P10 Röd  -      
10
14:00
lör
14:00    
F06/07, Ö-vik Nolaskolan
F06/07 » 
Nätra IBK F05-06 - Sundsvall FBC U F06/07
0  -  11
10
14:00
lör
14:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Vit - Timrå IBC P10 Rödsvart  -      
10
13:40
lör
13:40    
P11 Öst , Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom Svartvit  -      
10
13:30
lör
13:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Team Thorengruppen Ungdom SK
6  -  7  
10
13:20
lör
13:20    
P11 Öst , Timrå Sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
10
13:20
lör
13:20    
P11 Öst , Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
10
13:00
lör
13:00    
Hem, Hagahallen
Hem » 
Sundsvall FBC Ung - Örnsköldsvik IBF/IBK
1  -  7  
10
13:00
lör
13:00    
F03, Bollstahallen
F03 » 
FBC Lo - Sundsvall FBC U F03
5  -  4  
10
13:00
lör
13:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Vit - Vattjom P10 Svart  -      
10
12:45
lör
12:45    
P03 Nord, JALAS® Arena 2
IBF Falun Ungdom -02 - Sundsvall FBC P03 Nord 10  -  6  
10
12:45
lör
12:45    
P09 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P09 Väst Svart - Sundsvall FBC P09 Öst Vit  -      
10
12:30
lör
12:30    
P06 Öst, Nolaskolan
Moälvens IBK P05 - Sundsvall FBC U P06 Öst2  -  5  
10
12:00
lör
12:00    
Division 2, Ljusne Idrottshall
Wallviks IK - Sundsvall FBC Ungdom11  -  10
10
12:00
lör
12:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P10 Gul  -      
10
11:30
lör
11:30    
F06/07, Ö-vik Skyttis Arena
F06/07 » 
Gullänget-Kroksta IBS F07 - Sundsvall FBC U F06/07
0  -  5  
10
11:20
lör
11:20    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Svart - S-vall GBK PF09-10  -      
10
10:20
lör
10:20    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Svart - FBC Lo P10 Röd  -      
10
09:45
lör
09:45    
P09 Öst, Höglunda
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Timrå IBC P09 Röd  -      
10
09:15
lör
09:15    
P09 Öst, Höglunda
 
- Sundsvall FBC Ungdom P-09 Öst  -      
10
09:00
lör
09:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
S-vall FBC U P10 Öst Svart - Vattjom P10 Gul  -      
10
09:00
lör
09:00    
P10 Öst, Timrå Sporthall
 
- Sundsvall FBC P10 Öst  -      
10
08:00
lör
08:00    
P11 Öst , Timrå sporthall
 
- Sundsvall FBC Ungdom  -      
09
18:45
fre
18:45    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC U P03 Nord - Sundsvall FBC U P04 Svart9  -  1  
09
18:45
fre
18:45    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P03 Nord - Sundsvall FBC U P04 Svart
9  -  1  
 
04
16:00
sön
16:00    
Hem, Njurundahallen
Hem » 
Klockarbergets BK - Sundsvall FBC
7  -  4  
04
15:00
sön
15:00    
J18, Skönsbergshallen
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - IBK Njutånger Innebandy /Hudikbjörkberg HJ17
3  -  5  
04
13:00
sön
13:00    
J20, Musköten 2
J20 » 
IBF Dalen - Sundsvall FBC Ungdom
13  -  4  
03
15:00
lör
15:00    
Division 2, Skönsbergshallen
Sundsvall FBC Ungdom - Sundsvall FBC Utveckling2  -  4  
03
13:00
lör
13:00    
J20, Musköten 2
J20 » 
IBF/IBK Dalen - Sundsvall FBC Ungdom
2  -  6  
OKTOBER 2018
 
31
19:30
ons
19:30    
J20, Skönsbergshallen
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Sundsvall FBC
2  -  12
 
28
18:30
sön
18:30    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC U HJ17 - Klockarbergets BK
3  -  14
28
16:00
sön
16:00    
P05 Väst, Hagahallen
Sundsvall FBC U P05 Väst - FBC Nordic Sundsvall 055  -  7  
28
14:00
sön
14:00    
P04, Nolaskolan
P04 » 
Örnsköldsvik IBK P03 - Sundsvall FBC U P04 Vit
8  -  6  
28
13:30
sön
13:30    
J20, Höglunda
J20 » 
Sundsvall FBC Ungdom - Umeå City IBF
5  -  6  
28
13:00
sön
13:00    
P03 Nord, Hagahallen
Sundsvall FBC P03 Nord - Storvreta IBK P03 P16 GUD19  -  5  
28
12:45
sön
12:45    
P07, Husum
P07 » 
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
28
12:30
sön
12:30    
Division 2, Torvallaskolans sporthall
Jemtland Innebandy Utv - Sundsvall FBC Ungdom3  -  7  
28
11:15
sön
11:15    
P07, Husum
P07 » 
Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart
  -      
28
10:30
sön
10:30    
P04, Örnsköldsviks Sporthall
P04 » 
Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå - Sundsvall FBC U P04 Vit
1  -  6  
28
09:45
sön
09:45    
P07, Husum
P07 » 
Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Vit
  -      
28
sön
00:00    
P04, Sundsvall Sporthall A-hallen
P04 » 
Örnsköldsvik IBK P03 - Sundsvall FBC U P04 Vit
8  -  6  
28
sön
00:00    
P04, Örnsköldsviks Sporthall
P04 » 
Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå - Sundsvall FBC U P04 Vit
1  -  6  
27
17:30
lör
17:30    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Svart - Timrå IBC P04 Svart
13  -  6  
27
16:30
lör
16:30    
P03 Nord, Matfors Sporthall
Vattjoms IK P02 - Sundsvall FBC U P03 Nord8  -  5  
27
16:30
lör
16:30    
P06 Öst, Timrå Sporthall
Timrå IBC 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst3  -  1  
27
16:00
lör
16:00    
Hem, Idrottshallen, Söderhamn
Hem » 
Söderhamns IBF - Sundsvall FBC
3  -  4  
27
15:00
lör
15:00    
J20, Östersunds sporthall
J20 » 
Jemtland Innebandy - Sundsvall FBC Ungdom
6  -  7  
27
15:00
lör
15:00    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
27
14:30
lör
14:30    
P05 Öst, Köpmanholmens Sporthall
Nätra IBK P04 P03-04 - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart3  -  4  
27
14:15
lör
14:15    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
27
13:30
lör
13:30    
P04, Hagahallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Moälvens IBK P04
4  -  6  
27
12:45
lör
12:45    
J18, Stenhagen BoKC
J18 » 
Stenhagens KK HJ GUD - Sundsvall FBC HJ17
5  -  6  
27
12:45
lör
12:45    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit  -      
27
11:30
lör
11:30    
P05 Öst, Skyttis Arena
Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - Sundsvall FBC U P05 Öst Svart1  -  10
27
11:15
lör
11:15    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Svart   -      
27
09:45
lör
09:45    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart  -      
27
09:00
lör
09:00    
P08 Väst, Timrå Sporthall
Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit  -      
27
lör
00:00    
P04, Skönsbergshallen
P04 » 
Sundsvall FBC U P04 Röd - Moälvens IBK P04
4  -  6  
27
lör
00:00    
P06 Öst, Timrå Sporthall
Timrå IBC 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst3  -  1  
26
19:30
fre
19:30    
P05 Öst, Njurundahallen
Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit1  -  6  
25
19:30
tor
19:30    
Hem, Njurundahallen
Hem » 
Klockarberget BK Ungdom - Sundsvall FBC Ung
6  -  2  
 
21
18:00
sön
18:00    
P03 Nord, Håstaholmen
Håsta IBK P16 - Sundsvall FBC P03 Nord 6  -  7  
21
17:00
sön
17:00    
J18, Sundsvalls Sporthall-A
J18 » 
Sundsvall FBC HJ17 - Sandvikens AIK HJ17
6  -  7  
21
16:00
sön
16:00    
F04/05 Väst, Höglunda
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Jäbo IK F040  -  9  
21
15:45
sön
15:45    
P09 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - Klockarbergets BK P09   -      
21
14:45
sön
14:45    
P07, Timrå Sporthall
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08
  -      
21
14:00
sön
14:00    
Hem, Skönsbergshallen
Hem » 
Sundsvall FBC - Jemtland Innebandy
4  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
P07, Timrå Sporthall
P07 » 
Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall GBK P07
  -      
21
13:30
sön
13:30    
F04/05, Köpmanholmen
F04/05 » 
Nätra IBK F03-04 - Sundsvall FBC F04-05
  -      
21
13:30
sön
13:30    
P09 Öst, Landgrenshallen (Plan A)
Sundsvall FBC U P09 Öst Svart - IBK Härnösand P09 Blå  -      
21
12